Jak poznat typ kašle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 16:47
Jak poznat typ kašle

Ahoj holky,
vkládám tohle anonymně, protože je mi to fakt trapné, ale nepoznám na svým skoro 1,5 letým dítěti, jaký má kašel. Rýmu zatím nemá a žádný hlen taky nevyplivla, na druhou stranu její kašlání nezní dráždivě, spíš naopak skoro až vlhce. Teplotu má okolo 38, načež mi (zastupující) mudra řekla, že to se ještě nemusí řešit a malou ani neposlechla. Ve čtvrtek se už vrací naše doktorka, ale chci do té doby dceři alespoň trochu ulevit. Nějaké tipy? Z

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 16:52

Ještě bych ráda dodala, že v mi v lékárně poradili „univerzální“ sirup na kašel Stoptussin. Máte s ním někdo zkušenosti? Z

Vemas
Kelišová 5569 příspěvků 23.04.19 16:55

Proc anonym?
Stoptussin je dobry

Martina211
Kecalka 499 příspěvků 23.04.19 16:55

Mojim dětem stoptusin pomáhá na oba kašle

zuza92
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 23.04.19 17:01

Já taky kašel nepoznám. Vždycky jdu k doktorce s vlhkym a ona hned no jo to je suchej dráždivej :mrgreen:. Kup v lékárně něco na oba druhy. A pokud má horečku tak určitě k doktorce na poslech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 17:01

Dekuji!
@Vemas Je mi trapne z toho, ze ten kasel nepoznam, i mudra na me koukala divne :oops: Ze proste bud ma hlen nebo nema. Ja to po sluchu nepoznam, zadny hlen nevylezl, ale vim, ze deti se ho neumi jeste poradne zbavit, tak proto je to pro me tak matoucí. Mala ma kasel poprvy, tak si s tim nevim moc rady. :zed: Z

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 17:03

@zuza92 Tahle doktorka si ji poslechla, ale nic na to nerekla. Pry má ještě nízkou teplotu na to, aby se to nějak řešilo (léky) :nevim: Z

zuza92
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 23.04.19 17:07
@Anonymní píše:
@zuza92 Tahle doktorka si ji poslechla, ale nic na to nerekla. Pry má ještě nízkou teplotu na to, aby se to nějak řešilo (léky) :nevim: Z

A to jí na ten sirup nic nedala? Tak vydržet než bude ta vaše, kdyby se to nějak zhoršilo klidně bych jela na pohotovost.

zuza92
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 23.04.19 17:09

Jinak teď jsem prvně zkoušela na kašel cibulový sirup a musim říct, že fakt krásně zabral. A na noc je u nás super sinecod, aby se v noci dcera vyspala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 17:09
@zuza92 píše:
A to jí na ten sirup nic nedala? Tak vydržet než bude ta vaše, kdyby se to nějak zhoršilo klidně bych jela na pohotovost.

Prý můžu Robitussin, ale ten má sirupy na oba kašle, takže to mi nepomohlo. Z

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 17:11
@zuza92 píše:
Jinak teď jsem prvně zkoušela na kašel cibulový sirup a musim říct, že fakt krásně zabral. A na noc je u nás super sinecod, aby se v noci dcera vyspala.

Ten cibulový sirup je prosím na jaký typ kašle? Z

zuza92
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 23.04.19 17:17
@Anonymní píše:
Ten cibulový sirup je prosím na jaký typ kašle? Z

Uvádí se, že pomáhá na odkašlávání, ale já ho dávala teď prvně, když jsem nechtěla hned letět k doktorce. Dcera nic nevykašlávala a neměla teplotu. Kašel přešel během 2 dnů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 17:19
@zuza92 píše:
Uvádí se, že pomáhá na odkašlávání, ale já ho dávala teď prvně, když jsem nechtěla hned letět k doktorce. Dcera nic nevykašlávala a neměla teplotu. Kašel přešel během 2 dnů.

Děkuju, jestli se kašel do čtvrtka nezlepší, zkusím ten cibulový sirup :kytka:

Teruska5
Povídálka 14 příspěvků 24.04.19 23:18

Ten cibulový sirup se dá koupit nebo děláte doma vlastní?

zuza92
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 26.04.19 21:05

@Teruska5 Dělala jsem vlastní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama