Jak prodloužit závěsy?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 16:53
Jak prodloužit závěsy

Dobrý den všem. Třeba máte někdo zkušenost nebo budete mít nějaký dobrý nápad… Sháněla jsem závěsy do dětského pokoje a když jsem nesehnala žádné, co by se mi barevně hodily nebo byly pekelně předražené, rozhodla jsem se, že si je ušiju. Koupila jsem látku, šíře 160cm, v domnění, že potisk bude tak, aby byl na následně ušitých závěsech vodorovně..Bohužel tomu tak není :roll: Vzhledem k šířce látky 160cm, můžu mít závěsy buď krátké :( jelikož samotné okno má výšku 150 cm a nebo mít potisk svisle, což mi přijde dost divné :nevim: Čím by jste prodloužily/nas­tavily??? Napadl mě nějaký volán ve spodní části, ale neumím si představit, jak to bude vypadat…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 14.12.16 16:58

A co pás v jedné z barev, co je na vzoru nahoru? Nebo nahoru i dolů, to by mohlo být pěkné. Buď zelenou, aby to zaniklo, nebo nějakou odlišnější, aby to vyniklo. To je na tobě.

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 14.12.16 17:12

@Aries6 Souhlasím, když to bude nahoře i dole, tak to bude vypadat dobře.
Na čem to bude zavěšené? Dá se čarovat i s tím. Jestli na háčkách v liště, na konzoli, na kroužkáck…

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 17:16

Právě, že jen řasící páska, takže tam s žádným prodloužením počítat nemůžu… Ty pásy můžu zkusit, pokud se mi podaří sehnat nějakou látku, co k tomu bude pasovat…

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 14.12.16 17:17

@Eejka Hmm, tak to asi fakt jiné řešení nemá. Tak ať se to povede, pro dítě jsou takové hravé závěsy fajn! :palec:

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 17:23

@Premek_Orac dekuji. Uvidime, co z toho vyleze :lol:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 14.12.16 17:27

@Eejka A kolik toho máš? Já bych dokoupila stejnou, dala krátký volán, třeba 30 cm po celé šířce okna a pod tím bych to co máš nastavila. A nebo jak píše @Aries6 nahoru i dolů bych našila pás žluté.
Možností je několik.

Magdaleeena
Kelišová 5676 příspěvků 14.12.16 17:32

1. kanýr
2. našití pruhů
3. dlouhá poutka na zavěšení
4. závěs jen jeden, roztažený na jednu stranu, na druhé straně zavěsit motiv ladící s motivem na látce.. ve Tvém případě třebas medvídě lezoucí po žebříku.
A naopak - motiv provázku na závěs - stažení.
Vlastně už jsem z toho „využila“ ;) všechno..

Příspěvek upraven 14.12.16 v 17:34

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 17:34

@ Anturie mam toho dost. Zůstanou mi vlastně skoro 2 metry. Jen jsem nepochopila ten volan nahoře :nevim: jak jsi to myslela?

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 17:39

@Magdaleeena :palec: vidim, ze mas bohaté zkušenosti :lol: kanyr z te samé látky, ve spodní části?

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 17:48

@Magdaleeena :palec: vidim, ze mas bohaté zkušenosti :lol: kanyr z te samé látky, ve spodní části?

Magdaleeena
Kelišová 5676 příspěvků 14.12.16 17:49
Ano, dole, ale já bych si s tím vyhrála, zvolila bych třebas nějaký proužek ladící či naopak kontrastní, ale opakující barvy/motiv v místnosti.. a hodně bych řasila.. plus vytvořila třebas cosik jako imitaci velkého knoflíku.. třebas.. Ale záleží na Tobě.. já mám ráda hodně jednoduché věci v čisté linnii nebo naopak nějak „ulítlé“, to vše prostřídat, aby nepůsobila místnost studeně nebo naopak přeplácaně, ale tož to je od vkusu..
@Eejka píše:
@Magdaleeena :palec: vidim, ze mas bohaté zkušenosti :lol: kanyr z te samé látky, ve spodní části?

@Eejka

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 17:55

@Magdaleeena kdyz ja moc kreativity nepobrala :lol: ale umím hezky kopírovat :lol: kdyz by mi někdo poslal rovnou fotku, tak bych to asi dala :mrgreen:

Magdaleeena
Kelišová 5676 příspěvků 14.12.16 18:10

Tož si nakresli :think: ;)

@Eejka píše:
@Magdaleeena kdyz ja moc kreativity nepobrala :lol: ale umím hezky kopírovat :lol: kdyz by mi někdo poslal rovnou fotku, tak bych to asi dala :mrgreen:

@Eejka

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 14.12.16 18:28

@Eejka Třeba:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >