Jak se děti mazlí?

Anonymní
14.11.19 20:16

Jak se děti mazlí

Ahojky maminy. Zeptám se asi blbě, ale jak se s vámi mazlí děti v 9.měsíci? Vydrží u vás chvíli v klidu aby jste se pomazlili? Mě to hrozně chybí a malej nevydrží v klidu. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10112
14.11.19 20:18

Vůbec, náš malý se začal mazlit až teď kolem dvou let. Ale až je to někdy otravné :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
14.11.19 20:24

Vubec. Nechovatelny, nemazlitelny. Do tri let. Pak prisel bracha a najednou vyzadoval to, co videl. Pred tim jsem to samozrejme neunavne zkousela, ale bylo vic zajimavych veci, nez mazleni s mamou. Druhy totalni obrat. Ten me vyslovene vyhledava, objima, mazli, poklada si na me hlavu, leha si na me, porad by se choval… chodi, ale radeji se necha nosit… My jdem z extremu do extremu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 20:24

Fakt? Bože tak dlouho :? Já už ani nekojim. A ještě ruply vám někdy nervy z pořád samého křiku? Třeba se mi dneska stalo, že brečel skoro celý den. Po jídle, po piti, prebalenej a brečí. Tak jsem už navečer ho položila a přísně jsem na něj mluvila. Nebylo daleko k zatreseni :,( a pak jsem se chtěla pomazlit a nechtěl právě.

• Citovat
  • Nahlásit
3271
14.11.19 20:26

:mrgreen: jo, ale z toho ctyrleteho. O tom druhym nevim v podstate. :nevim: nerostpu mu zuby? To prudi i ten nas klidas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 20:27

Já asi toužím být od něj moc milována. Jsem s ním pořád, tatínek není a pak když je s babičkou a vidím jak má radost že jí vidí ani si nevšimne že tam nejsem a že tak pokukuju, tak mě to mrzí…

• Citovat
  • Nahlásit
7193
14.11.19 20:28

Dcera se treba chodi mazlit sama, je teda hodne mazliva od narozeni. Ted mmbude mit v prosinci rok a pul a chodi casto. Prijde, chytne kolem krku nebo ke mne nacouva a sedne si do klina a opre se o me. A nebo ma rada pusinkovani obliceje, to drzi a ani se nehne :mrgreen: ale taky ma dny, kdy mazlit nechce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24233
14.11.19 20:30
@Anonymní píše:
Ahojky maminy. Zeptám se asi blbě, ale jak se s vámi mazlí děti v 9.měsíci? Vydrží u vás chvíli v klidu aby jste se pomazlili? Mě to hrozně chybí a malej nevydrží v klidu. Děkuji za odpovědi

Asi te nepotesim, ale starsi dite nevydrzeli v tomhle veku na kline ani pul minuty, chovat a mazlit se nechtel, bylo mu to neprijemne. Trochu to osunulo narozeni sourozence, takze v tech dvou a pul se nechal obcas obejmout nebo vecer pred usnutim podrbat ve vlasech. Je mu sest a poslednich pul roku se chce obcas potulit vecer v posteli, patkrat za uhersky rok da sam od sebe pusu.
Ale je proste uz od mimina nekontaktni. Nekteri lide to tak proste maji. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
14.11.19 20:32
@Anonymní píše:
Já asi toužím být od něj moc milována. Jsem s ním pořád, tatínek není a pak když je s babičkou a vidím jak má radost že jí vidí ani si nevšimne že tam nejsem a že tak pokukuju, tak mě to mrzí…

Mas doma asi moje dite. :mrgreen: jsi s nim porad, jsi jeho jistota. Moje dite me melo uplne u zadku. Nejaky to, ze si deti kontroluji, kde maji mamu… Vubec. Az kdyz jsem prinesla sourozence, jsem to pochopila. Ja tu pro nej vzdy byla. V dobrem i ve zlem. :mrgreen: prisel bratr a sebral me. Tos mela videt ten sajgon. Byl na me zly, vybijel si to na me, odhanel me. Az casem si to sedlo. My jsme pro ne dulezite, ale znaji nas, berou to tak, ze mama tu proste bude furt. Nic jineho nezazily. A zrovna nez mama je proste zajimavejsi zkusit, jak chutna pisek. Miluje te, ver mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 20:32
@lolink píše: :mrgreen: jo, ale z toho ctyrleteho. O tom druhym nevim v podstate. :nevim: nerostpu mu zuby? To prudi i ten nas klidas.

Myslím že ne. Zuby má tři a nic na daních nemá.

• Citovat
  • Nahlásit
24233
14.11.19 20:33
@Anonymní píše:
Já asi toužím být od něj moc milována. Jsem s ním pořád, tatínek není a pak když je s babičkou a vidím jak má radost že jí vidí ani si nevšimne že tam nejsem a že tak pokukuju, tak mě to mrzí…

On tu neni proto, aby saturoval tvoje nenaplnene city.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 20:38
@lolink píše:
Mas doma asi moje dite. :mrgreen: jsi s nim porad, jsi jeho jistota. Moje dite me melo uplne u zadku. Nejaky to, ze si deti kontroluji, kde maji mamu… Vubec. Az kdyz jsem prinesla sourozence, jsem to pochopila. Ja tu pro nej vzdy byla. V dobrem i ve zlem. :mrgreen: prisel bratr a sebral me. Tos mela videt ten sajgon. Byl na me zly, vybijel si to na me, odhanel me. Az casem si to sedlo. My jsme pro ne dulezite, ale znaji nas, berou to tak, ze mama tu proste bude furt. Nic jineho nezazily. A zrovna nez mama je proste zajimavejsi zkusit, jak chutna pisek. Miluje te, ver mi.

No snad jo. Jen když se stalo to že jsem na něj byla ošklivá. To i tenkrát asi ve dvou měsících jsem taky už nevydržela. Tak aby si to nepamatoval. Ten můj hlas. Tím jak jsme sami, bojím se. Ale děkuju, uklidnily jste mě, že je to normální :) I

• Citovat
  • Nahlásit
3271
14.11.19 20:58
@Anonymní píše:
No snad jo. Jen když se stalo to že jsem na něj byla ošklivá. To i tenkrát asi ve dvou měsících jsem taky už nevydržela. Tak aby si to nepamatoval. Ten můj hlas. Tím jak jsme sami, bojím se. Ale děkuju, uklidnily jste mě, že je to normální :) I

Jsi jenom clovek, ne stroj. To se stava. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
14.11.19 21:19

Asi tě nepotěším, ale starší syn se se mnou nikdy nemazlil. Občas se na dvě vteřiny přitulí k babičce a tím to hasne. Jen na mém bývalém partnerovi byl přilepený od chvíle, co jsem je seznámila. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32924
14.11.19 23:26

Muj syn se se mnou zacal mazlit az nekdy po tretim roce a to jeste nic moc teda :roll: az jednou se ho babicka ptala, jak pozna, ze ho ma mama rada, tak pry podle toho, ze si ho naňuňam na bricho :lol: tak to tak nejak delam furt. Treba mi jednou jeho budouci zena podekuje :lol: proste se s nim mazlim ja, kdyz chci ja a on me tak nejak toleruje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat