Jak se elegantně obléct?

328
12.3.16 20:18

jak se elegantně obléct

Potřebovala bych od vás pár rad jak se moderně obléct můj problém je že nemám vkus a občas koupím nějaké oblečení které se ke mně nehodí nevím jestli nemám zajít do obchodu a tam si něco nechat poradit od prodavačky nebo jak na to je mě 38 váha 67kg většinou nosím rifle černé modré a k tomu svetr nebo halenka k tomu tenisky mám kabát i sportovní bundu chci změnu změnit styl a nevím jak na to??? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9161
12.3.16 20:20

Takle těžko radit, je nějaký styl který se ti vyloženě líbí? možná bych prošla net, obrázky, ženy co jsou podobný typ jako ty a koukala co nosí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
12.3.16 20:37

Zkus mrknout na prozeny.cz, sice tamní stylistka je občas mimo, ale jsou tam nekdy zajímavé proměny a tipy na oblečení..nebo zkus stylistku, jestli máš tu moznost..v některých obchodních centrech se dá služba stylisty domluvit..jinak co je určitě fajn, je pořídit do šatníku dobre kombinovatelne nadčasové kousky a pak už jen oživovat pomocí doplnku..
Takove klasické kousky jsou například bílá padnoucí košile, pouzdrova černá sukně, sako v černé a bezove barvě, pár triček ve střihu, který ti slusi, kvalitní vlneny svetr, nějaké zajímavé padnoucí saty, možná spíš jednobarevné, at se dají pomoci doplnku různe ozivovat, padnoucí nohavice, kvalitní padnouci dziny, lodicky, pak elegantní botky na pohodlnějsim podpadku- baleriny nebo klinky, trenckot..na tom už se dá celkom stavet..zdůrazňuji slovo padnoucí, protože jen v oblečení, které nám sedí se budeme citit a vypadat elegantně..v takových kalhotách o cislo menších či větších neslusiveho střihu člověk moc parády nenadělá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.16 20:39

@loulek myslím, že není od věci zkusit se skamarádit se sukní či šaty, už i jednoduchá sukně a twinset nebo košile bude působit elegantně ;) A samozřejmě vhodné botky k tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
12.3.16 20:42
@loulek píše:
Potřebovala bych od vás pár rad jak se moderně obléct můj problém je že nemám vkus a občas koupím nějaké oblečení které se ke mně nehodí nevím jestli nemám zajít do obchodu a tam si něco nechat poradit od prodavačky nebo jak na to je mě 38 váha 67kg většinou nosím rifle černé modré a k tomu svetr nebo halenka k tomu tenisky mám kabát i sportovní bundu chci změnu změnit styl a nevím jak na to??? :lol:

a jak si představuješ pojem elegantně? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
12.3.16 20:50
@loulek píše:
Potřebovala bych od vás pár rad jak se moderně obléct můj problém je že nemám vkus a občas koupím nějaké oblečení které se ke mně nehodí nevím jestli nemám zajít do obchodu a tam si něco nechat poradit od prodavačky nebo jak na to je mě 38 váha 67kg většinou nosím rifle černé modré a k tomu svetr nebo halenka k tomu tenisky mám kabát i sportovní bundu chci změnu změnit styl a nevím jak na to??? :lol:

zkus najít obrázek jak bys chtěla vypadat…

tuhle knížku mají v Levné knize za 70 kaček a vážně není špatná ;)…zrovna jí mám rozečtenou
https://www.kosmas.cz/…bible-stylu/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
12.3.16 21:36

Elegantně třeba vhodné úpletové šaty kozačky kabát mám ráda spíš sportovní věci v oblibě tenisky nebo nějaké boty které nosím celý rok nepodléhám modním trendům když letí třeba harémky no tak hurá mají je všichni tak já si je koupím také nebo šály ke krku mám svůj styl třeba jiný ale nerada se opakuji po ostatních

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
12.3.16 21:41

To mášjako já. Mám ráda sportovně-elegantní módu. Ale už ji neumím zkombinovat. Mám doma klasiku - rifle, basicové trička, „teplákové“ sáčko…ale už si k tomu neumím vybrat boty (jo už delší dobu pokukuju po balerínkách nebo nějakých sportovně elegantnějších teniskách…ve výhledu mám riflovou košili, ale už zase nevím co k ní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20416
12.3.16 21:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
12.3.16 21:46
@loulek píše:
Elegantně třeba vhodné úpletové šaty kozačky kabát mám ráda spíš sportovní věci v oblibě tenisky nebo nějaké boty které nosím celý rok nepodléhám modním trendům když letí třeba harémky no tak hurá mají je všichni tak já si je koupím také nebo šály ke krku mám svůj styl třeba jiný ale nerada se opakuji po ostatních

tak bud můžeš být elegantní a nebo sportovní.. tzv sportovní elegance je těžká a málokdo ji umí..
píšeš mám svůj styl.. možná by pomohly fotky.. těžko radit takto..
:think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
12.3.16 22:01

@carambol no tak to jsme na tom podobně já nevím jak to zkombinovat dohromady problém je i v tom že já moc nevyrážím na nějaké masivní nákupy mám pár oblíbených věcí v těch se cítím dobře a ty nosím mám třeba teplákovku bílo černou adidasku a k ní jsem nosila balerínky dávám přednost pohodlí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
12.3.16 22:05

@loulek baleríny k teplákovce? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
12.3.16 22:11
@loulek píše:
@carambol no tak to jsme na tom podobně já nevím jak to zkombinovat dohromady problém je i v tom že já moc nevyrážím na nějaké masivní nákupy mám pár oblíbených věcí v těch se cítím dobře a ty nosím mám třeba teplákovku bílo černou adidasku a k ní jsem nosila balerínky dávám přednost pohodlí

Já představu mám, většinou se mi zalíbí pár kousků, které na někom vidím. nemusím mít totéž, podobný styl, střih…jenže pak dojdu do obchodu a buď mě nic nezaujme nebo se mi to na tom věšáku nelíbí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
12.3.16 22:13
@loulek píše:
@carambol no tak to jsme na tom podobně já nevím jak to zkombinovat dohromady problém je i v tom že já moc nevyrážím na nějaké masivní nákupy mám pár oblíbených věcí v těch se cítím dobře a ty nosím mám třeba teplákovku bílo černou adidasku a k ní jsem nosila balerínkydávám přednost pohodlí

zapomeň na eleganci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
12.3.16 22:17

@loulek
za mě je „sportovní elegance“ nejspíše toto… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek