Jak se stát lektorem PC?

1795
15.7.13 09:35

Jak se stát lektorem PC???

Ahoj, nevíte, co udělat pro to, aby se člověk mohl stát lektorem počítačů? jsem vystudovaná Ing. - obor ekonomie, v práci na PC se celkem vyznám. ale co je potřeba pro to, stát se lektorem - nějaké další kurzy??? nemáte, prosím, zkušenosti? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
15.7.13 10:26

Nechci rýpat, ale asi nic moc, co jsem se setkala s lektory na PC, většinou jsou o lekci napřed před svými žáky :-) Kamarád dělal rekvalifikační kurzy pro ÚP, přitom nemá žádnou odbornost. Pracoval pod agenturou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
12.4.14 17:38

Lektor PC

Zdravím všechny,
dělám lektora práce na PC a testera ECDL. Záleží na tom, co chcete učit. Nejdůležitější jistě je umět to, co chci učit. Ne jen nějak, ale aby vás nikdo nemohl překvapit jakýmkoli dotazem. Učit můžete buď ve spolupráci s nějakou další firmou, která si vás vezme jako lektora (já tak dělal rekvalifikační kurzy pro Úřad práce), anebo to můžete zkusit jako OSVČ. Já jsem prošel obojím, jako OSVČ (to dělám nyní) je nejtěžší sehnat zákazníky.
Jinak si nemyslím (jako tady je jeden příspěvek výše) že lektoři jsou o hodinu vepředu před žáky. Pořádná firma si nevezme jako lektora kohokoli, jako OSVČ je to ještě těžší, není možné si dovolit projevit nějakou neznalost, pak k vám nikdo nebude chodit. A další - jedna věc je odbornost, druhá věc pedagogické nadání a schopnosti.
Přeji mnoho úspěchů!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
29.7.14 16:02

No… co se rozumí práce s PC, napsat něco ve Wordu, formátovat to mezerníkem? Pak není potřeba nic, jen odpovědět na inzerát a ukázat zájem a znalosti.

A není důležité to jen umět, ale i podat (!)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama