Jak si dodělat maturitu?

Anonymní
22.4.16 19:13

Jak si dodělat maturitu?

Dobrý den prosím o radu. Jak si mohu dodělat maturitu? Neúspěšně jsem maturovala v r. 2012 pak jsem pracovala a nyní jsem na RD a ráda bych si maturitu dodělala. Jak postupovat? Poradi někdo? Děkuji za anonym!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.4.16 19:17

Jak? Tak třeba se učit a pak jít na závěrečné zkoušky a ty udělat se známkou max. dostatečně.
Třeba teď doučuji jednu maminu němčinui, co má druhé malé dítě. Je vyučená fotografka a dodělává si maturitu z obchodky - chodí dálkově 1 týdně do školy na celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
22.4.16 19:18

Já ji dodělávala až po dítěti a svatbě a to individuálně :? Byl to zahul

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Terdul
22.4.16 19:19

Musis podat prihlasku k maturite. Kontaktuj skolu, kde jsi studovala. Ale musis si pospisit, prihlasit se musis do peti let od ukonceni 4. rocniku.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
7592
22.4.16 19:20

Tak nic, špatně jsem si přečetla dotaz. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.16 19:22

@hudečice jasně učit se to by mě nenapadlo :mrgreen: spíš nevim jjestli kontaktovat ředitelku skoly kam jsem chodila? Jestli stačí jít na maturitni zkoušku nebo musím opakovat ročník? Nehledě na to, že momentálně bydlím dost daleko od bývalé školy a tak jestli by šlo přejít na stejnou školu blíž tady k nám. Apod. :)

• Citovat
  • Nahlásit
5593
22.4.16 19:22

@Terdul potom užto nejde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.16 19:23

@Terdul děkuji moc za radu. V ppondělí budu kontaktovat. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Terdul
22.4.16 19:24
@AndreaS92 píše:
@Terdul potom užto nejde?

Potom se musi zpet do skoly.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
22.4.16 19:28
@Anonymní píše:
@hudečice jasně učit se to by mě nenapadlo :mrgreen: spíš nevim jjestli kontaktovat ředitelku skoly kam jsem chodila? Jestli stačí jít na maturitni zkoušku nebo musím opakovat ročník? Nehledě na to, že momentálně bydlím dost daleko od bývalé školy a tak jestli by šlo přejít na stejnou školu blíž tady k nám. Apod. :)

Ono je nejlepší tam zavolat a zeptat se přímo na škole. Tam řeknou, co je potřeba zařídit, kdy je potřeba do školy chodit atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Terdul
22.4.16 19:33
@hudečice píše:
Ono je nejlepší tam zavolat a zeptat se přímo na škole. Tam řeknou, co je potřeba zařídit, kdy je potřeba do školy chodit atd…

Pokud ukoncila posledni rocnik a neabsolvovala vsechny tri terminy maturitni zk, tak do skoly nemusi, pokud budr maturovat na jare 2017.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
33299
22.4.16 20:09

@Terdul a proč nemůže na podzim? (není to rýpání jen dotaz z neznalosti)

edit: už jsem to asi pochopila, mělo to být nejpozději na jaře, že?

Příspěvek upraven 22.04.16 v 20:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
22.4.16 20:11

Na maturitu máš 3 pokusy a po ukončení studia na to máš 5 let, pokud by jsi to nestihla, musíš opakovat 4.ročník. Musíš zajít do školy, přihlásit se buď k termínu v září (to se dělá červen/červenec nebo na jarní termín se musíš přihlásit v prosinci :) hodně štěstí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Terdul
22.4.16 20:15
@vokishka píše:
@Terdul a proč nemůže na podzim? (není to rýpání jen dotaz z neznalosti)

edit: už jsem to asi pochopila, mělo to být nejpozději na jaře, že?

Příspěvek upraven 22.04.16 v 20:13

Presne tak jsem to myslela, ale blbe jsem se vymackla.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
22.4.16 20:27

@Beruska95 super dekuju :palec: takže budu opakovat 4.ročník a teď bydlím cca 200km od bbývalé školy, na jjiné to asi nepůjde :think: to samé zaměření ale jiná sškola… No zkusím cinknout do školy všem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat