Jak si urychlit MS?

858
15.7.15 20:42

Jak si urychlit MS?

Ahoj holky,
prosím o pomoc, odjíždíme v srpnu na dovolenou k moři a přesně v den odjezdu mám dostat MS, mívám jí pravidelně cca 26-28 dní, tento měsíc jsem jí dostala o 2 dny dřív, takže si myslím, že příští měsíc mě bohužel můj 28denní cyklus nemine. Mám od kamarádky orgametril, ale nechci ho brát, snažíme se už několik let a další dítě a nechci si rozházet cyklus.
Poraďte prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

854
15.7.15 20:51

Norethisteronem se dá oddálit ms, ale jsou to hormony. Myslím, že do menstruace jinak než chemicky se zasáhnout nedá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
858
15.7.15 20:53

@misa.859 norethisteron je v podstatě to stejné co orgametril a já do toho fakt nechci jít…ale texaský masakr na dovči taky nechci…to bude zase dilema :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
15.7.15 21:19

Jednou jsem tady četla, že to můžou nějak ovlivnit masáže. Ale jak to funguje, to nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lojzkata
15.7.15 21:40

Hodně teplá koupel a k tomu sklenička červeného vína…

• Nahlásit
  • Citovat
15.7.15 22:01

Nekde jsem cetla, ze MS oddali citron. Ale kolik a jestli to funguje, to nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.15 09:40

Myslím že ti nic nepomůže… Já to teda na dovolené taky měla, ale vůbec mě to nevadilo. Dávala jsem si tampony, měnila každouhodinu a uúplně v poho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
16.7.15 09:51

Taky to má dostat přímo na dovču, jedeme teda jenom v ČR ale mám to první dva dny hodně-prášky na oddálení nemůžu-jednak se snažíme o další mimčo-takže to brát nechci a je mi po nich blbě-no musím to nějak přežít :zed: zkusím zase citrony ty to taky oddálí a nebo to bývá slabší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama