Silné špinění - co se děje?

Anonymní
14.7.15 11:39

Silné špinění

Ahoj holky, předevčírem jsem začala špinit, dnes se to už rozjelo, je to silnější jako MS, ale není to červená krev, ale pořád hnědá, jakoby silnější špinění. Je to v pořádku? Slyšela jsem, že to normální není. Nikdy se mi to nestalo. Vždy jsem první den špinila, a když se MS rozjela, byla normálně červená, a teď najednou toto.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

424
14.7.15 12:22

A jsi těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 12:28

@Retezka To mě ani nenapadlo.Ale asi před 2 měsíci jsem vysadila Depo Proveru, a během ní jsem to měla všelijaké. Nejdřív normálně, pak pár měsíců vůbec, pak měsíc v kuse.Tak jestli to může být ještě následek té Provery?

• Nahlásit
  • Citovat
854
14.7.15 12:35

Může to být následek. Depo Provera je jedna z nejhorších antikoncepcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
14.7.15 12:36

No já jsem nikdy antinu nebrala, takže v tom neporadím. Ale pro jistotu si zajdi k doktorovi. Co vím, tak mají holky po vysazení antiny nepravidelný cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 12:36

@misa.859 Děkuji,proto jsem ji vysadila. Já už se bála, že to je třeba cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.15 12:38
@Retezka píše:
No já jsem nikdy antinu nebrala, takže v tom neporadím. Ale pro jistotu si zajdi k doktorovi. Co vím, tak mají holky po vysazení antiny nepravidelný cyklus.

Jj, k dr stejně musím na kontrolu, tak tam půjdu. Jinak díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.15 12:51

Také mi to dělalo po vysazení antikoncepce, dělá to tak asi zcela běžně po tom vysazení, tělo si asi zvyká :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 12:53
@Evikulaa píše:
Také mi to dělalo po vysazení antikoncepce, dělá to tak asi zcela běžně po tom vysazení, tělo si asi zvyká :?

Je to tak, ono dlouho dobu trvá než se ty následky antikoncepce zpraví. Mně to trvalo asi 15 měsíců než se vše vrátilo do normálu. Takže jsem si dost užila…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama