Může lékař zjistit příchod menstruace? (dovolená)

12.7.15 11:59

Může lékař zjistit příchod menstruace? (dovolená)

Ahoj, téma na oddálení menstruace tu již několikrát je, ale mě by zajímalo, jestli lékař může zjistit třeba podle sliznice, ulatrazvuku atd. přesný den menstruace. Jedu na dovolenou s přítelem k moři, je to naše první dovolená a chtěla bych si ji užít se vším všudy. :D Jenže mám menstruaci nepravidelnou nebo jako pravidelnou, když to porovnám třeba před dvěma lety, že jsem ji nedostala po vysazení antikoncepce i pul roku. Cyklus mam v rozmezí 32-40 dní. Kdybych to měla mít třeba po těch 38 dnech což tak většinou bývá, tak to už na dovče nebudu to je mi jedno, ale kdybych to měla dostat dřív, což se mi stalo minule tak by mi to tu dovolenou zasáhlo. A já mám takovou smůlu, že se bojím že to dostanu dřív. A nejaký hormony prášky nebo injekce na oddálení do sebe zbytečne rvát nechci, když nevím přesnej den, co kdybych to dostala až po dovolený :D. Tak se chci optat, jestli náhodou nejak ten přesnej den nejde zjistit :D. A co byste dělaly na mém místě? To že to budu mít u moře mi nevadí, normálně stejne nosím tampony a pokoj budeme mít blízko pláže, abych si skočila na wc, tak že to je taky v pohodě, ale jde mi o to, že když to mám, tak přítel se mnou nechce spát :D. Jako kdybych to dostala dřív, tak asi první tři dny by to šlo, ale tak já bych radsi abych to po celou dovču neměla vubec, sex se nedá plánovat žejo :D :D Nebo jsem přemýšlela, že bych to zkusila oddálit vit. C a ascorutinem. Zkoušely jste to? Popřípadně máte nějaký jiný rady jak to oddálit? Nebo jak přinutit partnera aby to zkusil i s menstruací :D. Děkujuu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.7.15 12:07

@Lucie.012
Přesný ten ti neřekne, ale třeba podle sliznice dokáže určit, že to bude za chvíli… Mě se jednou takto ptala, že mám vysokou sliznici, tak kdy to mám postat.

Máš si plánovat dovolenou podle ms, když ti to na dovolený vadí. Nebo neříkej, že ti vadí hormony, tedy, že je to zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2035
12.7.15 12:07

No určitě ti to nedokáže nikdo vyvěštit přesně na den. Může max.dle sliznice vidět, jestli se menstruace chystá nebo ne.Ale kdy začneš krvácet, neodhadne.Nech to přírodě, stejně nic moc nevysmyslíš. Maximálně ti může doktor napsat Norethisteron an oddálení, ale zbytečně bych takové dreky do sebe necpala…Asi rada nic moc, že :mrgreen:.Jak dlouho tam budete a jak dlouho krvácíš? Fakt bych z toho nedělala drama.jo a nedivím se přiteli, že s tebou nechce spát v době menstruace, mi to taky přijde zcela zbytečné a dost nechutné. Každopádně si dovču užijte :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8173
12.7.15 12:08

Tak soulozte se sprse. A gyn maxpozna, ze to asi brzo dostanes dle vysky sliznice, ale fakt ti nerekne jestli to bude zitra nebo za pet dni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
12.7.15 12:12

A co zkusit ty menstruacni houbicky, nekde jsem o tom cetla, ze jde provozovat sex i se zavedenymi uvnitr a pri sexu e cisto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 12:21

Dovolenou jsem si bohužel nenaplánovala sama, ale přítel má celozávodní dovolenou a jindy si ji vybrat nemůže…
Tak v tý nejsilnější fázi mi to taky vadí, ale třeba ke konci, když už to je slabý, tak v tom nevidim problém a když se dodržuje hygiena. Budeme tam týden a právě že krvácim tak 5 dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6214
12.7.15 12:26

@zvidavajanca Onoje těžké plánovat dovolenou podle ms, když může přijít 10 dní sem, 10 dní tam… Taky mi to dost kolísá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
12.7.15 12:32

Tak holt budes par dnu bez sexu :nevim: na tom ta dovolená postaveá není ne?

gyndař ti přesný den neřekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 12:46

@Petule030
A myslíš, že já to mám na den přesně? I objednat se k doktorce je pro mne oříšek.

MS na dovolené mi nevadí, teda nemusí vyjít na celou dobu. A nějaké posunutí bych asi neodmítala :nevim: Ale každá jsme jiná, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
12.7.15 13:21

A ty vůbec nepoznáš na sobě ovulaci? (pro mne dost nepředstavitelné). Pak máš skoro jistotu, že máš ještě 14 dní bez MS, pokud jsi zdravá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.18 17:09

norethisteron holky mate nějakou zkušenost bojim se že při síle moji MS nebude fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama