Jak spát celou noc - dospělý

3484
25.4.16 21:34

Jak spát celou noc,dospělý

Ahoj, poslední měsíce se nevyspím. S usnutím problém nemám, ale celou noc mám živé sny, i několik za noc, protože se budím a hlavně si je všechny ráno pamatuju. Už nevím jak se vyspat beze snů a spát v klidu celou noc. Zkoušela jsem všelijaké bylinné čaje, už i prášek na spaní, ale to sem zavrhla, druhý den jsem byla jak praštěná a nemohla sem se dlouho jakoby probrat.Tak už nevím co s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3711
25.4.16 21:43

@Dovesilke
A seš psychicky vpohodě? Nechybí ti některý z vitamínů (mi stačil B komplex a byo to OK)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
25.4.16 21:44

Stres? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3484
25.4.16 21:45

@zvidavajanca Jsem o. k.,nic mě netrápí, běžné starosti. Zkouším teď hořčík, zatím jsem na tom stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24635
25.4.16 21:45

Autogenní trénink před spaním :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3484
25.4.16 21:50

@Pipet Neznám,díky, mrknu na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20498
25.4.16 22:03

Určitě zkus uvolňující relaxační (psychický) cvičení - především autogenní trénink http://www.dobrapsychiatrie.cz/…enni-trenink nebo dechovou rehabilitaci http://cs.medlicker.com/…rehabilitace

na netu je ještě popis cvičení od Nešpora, v podstatě vystihuje princip autogenního cvičení https://www.google.cz/url?…. bGs

Příspěvek upraven 25.04.16 v 22:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
25.4.16 22:06

Pokudby es budila jen tak, tak se to dá řešit relaxací, ookud to je kvuli snům asi bych si o nich s někým popovídala, podle toho, čeho se týkaj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3484
25.4.16 22:08

@Gosi Kvůli snům se nebudím, budím se jen tak. Jakoby mi celou noc mozek pracoval a já jsem pak nevyspaná, pořád mi v té hlavě něco „jede“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47687
25.4.16 22:16

Ja nemam problem s zivymi sny jako, ze by se mi zdalo neco neprijemnyho, ale zas kdyz delam nejakou cinnost celej den tak ji pak delam i celou noc ze spani :roll: syn bude mit druhe narozeniny a budu pict dort, teprve druhej v zivote :mrgreen: tak uz o tom cely dny premyslim jak se vydari atd. no a dneska jsem celou noc pekla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
25.4.16 22:41

@a12 já zás tedka každou noc státnicuji, a to je mám až v půlce června. Snad se pak vyspím. Protože už mě to tež nebaví :D Kdybych aspoň v tom snu ty státnice udělala, ale ani jednou se mi to nepodařilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47687
25.4.16 22:44
@Glumka píše:
@a12 já zás tedka každou noc státnicuji, a to je mám až v půlce června. Snad se pak vyspím. Protože už mě to tež nebaví :D Kdybych aspoň v tom snu ty státnice udělala, ale ani jednou se mi to nepodařilo :D

mozna to je dobry znameni ;)fajn by bylo, kdyby ses pres tu noc aspon neco naucila :lol: ja taky dneska rikala priteli ze jsem celou noc pekla dort a on se ptal jak dopad, tak rikam nic moc:P tak snad realita bude lepsi:P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
25.4.16 22:47

@a12 měl aspon tvar, který plánuješ?:D Já už si i tahala otázky 4 a 6, ráno se probudím a rychle jsem koukla na ekonomiku co to jsou za otázky, a jedna by šla, ale ta druhá děs:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
25.4.16 22:51

Ja už dva měsíce ve snech rodím :lol: a to me čeká porod až na začátku července… chce to zkusit se nějak hodně unavit(cvičení, sex…) neco co tě příjemně naladí ale zároveň vyřídí…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
a12
47687
25.4.16 23:03
@Glumka píše:
@a12 měl aspon tvar, který plánuješ?:D Já už si i tahala otázky 4 a 6, ráno se probudím a rychle jsem koukla na ekonomiku co to jsou za otázky, a jedna by šla, ale ta druhá děs:D

jojo tvar mel stejnej :mrgreen: ale zase by bylo dobry kdyby ses naucila 4 a 6 a fakt by sis ji vytahla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat