jak to vlastně je?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.11.02 16:29
jak to vlastně je?

Holky,neměly jste to některá a nebyly při tom těhotný.Já to měla jen tři dny a teploti 37 a více.Neklesla vůbec pod 37.Nebo-je taky možnýá,že se to usazovalo a měla jsem krvácení.Díky Verča

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  19.11.02 16:45
jak to vlastně je?

Ahoj Verco, tak si tak vybavuju ze u prvniho tehotenstvi (pred 2,5 rokem), jsem prvni den predpokladanych menses slabe krvacela. Pak uz ne. Jenze ja to tenkrat davala za vinu hodne aktivni jizde na koni /opravdovym 8O)/ a tem otresum. Ale je mozny ze plodove vejce se takhle nekdy „usazuje“.Na ultrazvuku bylo plodove vejce prokazane videt az po 5 dnech od tohoto. Bohuzel se pak vyskytly jine zdravotni komplikace tak jsem musela na ukonceni tehotenstvi. Vydrz, mame jeste nadeji! Zdenca

Anonymni  29.11.02 14:12
jak to vlastně je?

AHOJ! Tak jsem těhotná! Každou zimu chodím do solárka. Myslíte že můžu i s miminem? Břicho zatím nemám, tak se tam vejdu… :)))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama