Jak vyléčit příušnice?

Anonymní
10.3.21 08:31

Jak vyléčit příušnice

Zdravím vás všechny, mám diagnostikované od lékaře příušnice. Když jsem přišla domu tak mi mamka zavázala hlavu tímto způsobem, že prý je nutné to nosit to 24 hodin denně. I když jsem dospělá tak mi nadává když si sundám ten šátek, nejhorší je že žijeme ve dvougeneračním domě, tak mě má defacto neustále na očích Nemáte s tím někdo zkušenost zda to pomáhá? Zkoušela jsem hledat i na googlu ale bohužel nikde není přesně uvedené. Omlouvám se že to dávám anonymně ale je to kvůli klidu v rodině a také se stydím ukazovat se takto online na veřejnosti

Příspěvek upraven 10.03.21 v 08:43

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75781
10.3.21 08:34

Jestli to pomáhá netuším, ale určitě pomůže dospět a odstěhovat se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
10.3.21 08:38

A kam jako na veřejnost chodíš když máš infekční nemoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 08:44
@JancaS84 píše:
A kam jako na veřejnost chodíš když máš infekční nemoc?

samozřejmě, že sedím doma, myslela jsem to spíše online

• Citovat
  • Nahlásit
9618
10.3.21 08:44

Příušnice jsou zlo, měla jsem je, když mi bylo 17 a hroší nemoc jsem asi nikdy neměla. Ale hlavu jsem zavázanou nenosila…není na to lék žádnej, jen ibuprofen na střídačku s paralenem, když je člověku zle a ležet, odpočívat…marodila jsem s tím tenkrát tři týdny a další měsíc byla ještě dost unavená, dodnes, když má u mě propuknout nějaká rýma, chřipka, tak to nejdřív cítím v těch uzlinách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
10.3.21 08:45

Pomáhá nepomáhá, pro klid doma si ho tam klidně nech. Beztak máš ležet v posteli a být izolovaná od odstatních členů domácnosti, proč řešíš nějakej šátek? :roll: Aspoň jsi v teple.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 08:46
@j.a.n.i1 píše:
Jestli to pomáhá netuším, ale určitě pomůže dospět a odstěhovat se…

Díky za reakci, byt s přítelem už máme vybraný. Stěhovat se budeme na konci dubna až se uvolní.

• Citovat
  • Nahlásit
10.3.21 08:47

Příušnice jsou virové onemocnění. Možná, že až tě virus uvidí v tom šátku, s křikem uteče. Jinak si terapeutický mechanismus neumím vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
10.3.21 11:16
@zlobivá_matka píše:
Příušnice jsou virové onemocnění. Možná, že až tě virus uvidí v tom šátku, s křikem uteče. Jinak si terapeutický mechanismus neumím vysvětlit.

To je podle mě snaha zahřát příušní žlázu. Asi jako když lidí bolí v krku a dávají si šátek na krk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 11:55
@Kolicek95 píše:
To je podle mě snaha zahřát příušní žlázu. Asi jako když lidí bolí v krku a dávají si šátek na krk.

Parotidu bych tedy když už tak zahřívala dvěma látkovými pytlíky s rejží, případně jiný nahřívací polštářek, do mikrovlnky a ohřát žlázu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat