Jak vymalovat?

4874
29.1.08 11:39

Jak vymalovat?

Predelavali jsme nasi pidi loznici (3×3 m) tak, aby se nam tam vesla postylka a veci na mimino…protoze je to mistnost opravdu mala, vymyslel manzel netradicni zpusob vymalovani…horizontalni pruhy mistnost opticky rozsirily a je to moc pekne…puvodne jsme chteli sytejsi cervenou barvu, nakonec jsem rada za tuhle ruzovou pastelku, aspon to neni tak agresivni. Pruhy jsou jen na dvou stenach a zatim se to vsem navstevam libilo. Malovali jsme sami, pomoci malirske pasky jsme si vyznacili pruhy. Slo to dobre. Tak odvahu a pridavejte i vase vytvory.....

Zdravi Endy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
29.1.08 11:47

Ahoj,
tak ty pruhy vypadaji moc hezky, je to super napad, urcite az budeme priste malovat, tak ho vyuzijeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
29.1.08 12:55

Ahoj, chtěla bych pruhy Tobíkovi do pokojíčku, jak přesně se pracuje s tou malířskou páskou :?:
A ty vaše pruhy vypadají fakt dobře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
29.1.08 13:04

Ahoj Novire,

tatka si nejdriv od stropu odmeril rozestupy pruhu, my mame sirku 20 cm. Pak jsme si nalepili malirskou pasku (prodava se v Bauhausu a pod. je nazloutla papirova, zakryvaji se s ni mista, ktera nechces mit namalovana, vyhoda je,ze pri strhavani nenechava na stene stopy). To uz jsme meli bile vymalovano. No a pak uz jen sirokym stetcem mezi ty pasky maloval natonovanou barvou. Jakmile domaloval, tak tu pasku strhnul. Na pohled zblizka to neni uplne rovna cara, ale to nikdo nezkouma…

Urcite vam to pujde.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
29.1.08 13:11

Chápu, díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
23.2.08 12:56

Tak to je paráda. Moc hezké. Já se chystám malovat hned jak bude trochu tepleji. Máme taky malinkaté bydlení a bílé už mám dost, ze samotné barvy mám obavu, aby to nebylo ještě menší, ale tohle je fakt dobrý. To bych mohla zvládnout i já.
Díky za inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
23.2.08 13:05

Ahojky, taky plánuju malýmu do pokojíčku proužky :D Chtěla bych je místo bordury na oddělení dvou barev se střídavýma barvičkama (je to srozumitelný? :oops: ). Jen řeším, jak to udělat prakticky :roll: Léto se blíží, tak to musím prokoumat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
29.2.08 18:40

Kacabo, Evculindo, smele do toho, kdyztak se to premaluje :wink:

pridavam jeste jine pohledy a nakonec fotku chodbicky…na jedna strane jsou satnove regaly a na druhe strane zbyla bila zed…tak jsme premysleli, cim ji ozivit a vymysleli jsme kruhy a zalozili jsme fotogalegii …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
5.8.08 16:09

Opravdu moc hezký…jen mi prozraď, jak se dělají ty kruhy (tou samou páskou jako u pruhů asi těžko, že?) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.10 21:25

Ahoj sice to neni detsky pokojicek ale vcera jsme dovymalovali s manzelem nasi loznici…chtela jsem do stylu safari…mame tmave hnedy nabytek kombinovany s cernou…tmavy laminat.Tak jsme zvolili celkem sytou barvu oranzovo-zlute…(jako zapad slunce)na cely pokoj jen strop je bily…a za postej jsme dali foto-tapetu…je na ni slon pod stromem v zapadu slunce.Hnede a bile doplnky pokoj pekne zahraly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
23.1.15 19:34
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
2940
23.1.15 19:36
@Frankule píše:
Odborníci na svou práci…ví co dělají a co poradí. www.maliri-tapetari.cz

budu platit nějakým matlalům, když to umím sama. To bych musela být hodně jeblá po palici :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
23.1.15 19:52

Takových peněz 8o přesně jak říká @Blackova.K navic reklama je zakázána :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2940
23.1.15 19:55
@AndreaS92 píše:
Takových peněz 8o přesně jak říká @Blackova.K navic reklama je zakázána :cert:

no vona je Blacková hrozně lakomá, takže tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
23.1.15 19:59
@Blackova.K píše:
budu platit nějakým matlalům, když to umím sama. To bych musela být hodně jeblá po palici :roll:
:lol: :lol: :lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama