Jak vyřešit rohový dřez?

111
25.2.20 16:58

Jak vyřešit rohový dřez?

Prosím o radu, mám hrubý návrh kuchyně, ale všichni mě odrazují od rohového dřezu. Máte nějaký tip, jak jinak ho vyřešit? Když ho posunu doprava, přijde mi, že tam bude málo místa kvůli vysoké skříňce a doleva by byl zase hned vedle sporáku… Vysoké skříňky jinam dát nejde, vlevo se otevírá okno a vadily by tam, máme mezi oknem a zdí asi jen 30 cm… Kuchyň nemáme v bytě moc velkou a kvůli odpadu a vodě musí být dřez co nejblíže pravé zdi. Budeme mít myčku, takže dřez bude sloužit spíše na omytí jídla anebo jen pár kousků nádobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

508
25.2.20 17:14

A kuchynské štúdio ti nedalo i iné návrhy, zvlášť ako vyriešiť ten odpad? Za mňa je rohový drez takova nouzovka. Navyše, když budeš stát pred drezom, nik iný v ten moment nebude môcť otvoriť myčku. Kdyz myčku otvoríš, s najväčšou pravdepodobnosťou zas neotvorís tie dve skrinky vpravo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
25.2.20 17:30

Proč tě všichni odrazují? My to tak máme, jediné s čím je problém, tak kdyz je otevřená myčka, špatně se leze pod dřez, ale dá se na to zvyknout. Kdyby tam nebyl binec, tak ti to vyfotim:grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
25.2.20 17:33

Máme a v pohodě. Pod ním máme velkou skříňku na drogerie, vedle myčku, čili když je otevřena nejsou logicky otevřít dvířka. Ale to je nejmenší problém. Jinak jsme naprosto spokojeni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3643
25.2.20 17:33

Taky mame rohovy a nevidim zadny problem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
25.2.20 17:40

Já si taky myslím, že se na to dá zvyknout, nejsem zrovna typ, co by v kuchyni trávil víc času než musí :lol: ale chtěla jsem i jiný návrh, který zvažovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
25.2.20 17:52

@Nikinkira pokud máte myčku, tak bych umístění dřezu neřešila :mavam:
Já ho mám pořád prázdný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1728
25.2.20 17:52

Naši mají taky a v pohodě. Bohužel nemám fotku, ale za drezemmaji ten roh vyvýšený a mají tam jakoby poličku na jar atp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
25.2.20 18:38

Já naopak rohový dřez chtěla, líbí se mi. Nepraktický mi nepřijde, proč? Stejně většinu věcí dávám do myčky. Ve dřezu jen oplachuji ovoce/zeleninu apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama