Zápach z nové koupelny

Anonymní
25.2.20 12:52

Zapach z nove koupelny

Dobry den, mam takovy dotaz. Mame novou koupelnu. Uz od zacatku mi ten zachod strasne smrdel, vzdy kdyz jsem sla do koupeny, skoro jsem se pozvracela nebo me natahovalo, ani otevrene okno nepomaha. Zavolali jsme opravare a on nam rekl, ze nic neciti tak s tim nic neudelal. :potlesk: jenze do toho jde citit i sprchovy kout. Kdyz ho zavru a vecer nez jdu do sprchy otevru, nemuzu z toho smradu a okamzite beru sprej a vystrikam to tam. Uz ni smrdi i ten sprej jak ho porad pouzivam. :P koupelnu cistim a dezinfikuju abych aspon trosku citila neco jineho ale to pomuze max na hodku :mrgreen: nevim co mam do toho odpadu ve sprse davat, kdyz to vicko manzel oddela tak to je fakt neskutecne, to se neda vydrzet :nevim: mate nejaky tip co by to mohlo byt nebo jaky pripravek byste vyzkousely? Odpad taky cistime jednou tydne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24995
25.2.20 12:54

To mate barák nebo byt? Nemáte špatně udělané odpady že vám to teče zpátky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12669
25.2.20 12:57

Spatne udelany odpad…taky se nam v dome jeden nepovedl, museli jse to vysekat a predelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7743
25.2.20 12:58

Ze zvědavosti, ten opravář byl člověk, co tu koupelnu dělal? :D jinak podle mě špatně udělaný odpad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1557
25.2.20 13:11

No jestli to tam denně používáte, tak prostě blbě udělaný odpad… To budete asi muset z gruntu předělat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7746
25.2.20 13:13

A nebo smrdí čistička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.20 13:30

Holky, meli jsme tu firmu na komplet predelavku poloviny domu. Delala to firma par chlapu, a ten opravar co tu prisel tak to je jejich sef. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
24995
25.2.20 13:39
@Anonymní píše:
Holky, meli jsme tu firmu na komplet predelavku poloviny domu. Delala to firma par chlapu, a ten opravar co tu prisel tak to je jejich sef. :lol:

No tak si pozvi jiného nezávislého a pokud to je jejich vina tak reklamovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama