Jak vysoko mikrovlnka

297
5.11.10 09:09

Jak vysoko mikrovlnka

Ahoj,
jak vysoko mám dát vestavnou mikrovlnku, aby to bylo pohodlne. Meřím 165 cm. Jake mate zkusenosti z troubou tesne pod mw( je to opravdu tak skvele) mít ji vysoko. Co radeji zkusit zvysit mycku. Dekuji H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14535
5.11.10 09:12

Já jsem o trošku menší a troubu i mikrovlnku mám ve výšce a neměnila bych. Jen nemám mikrovlnku a troubu nad sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
5.11.10 09:57

Já mám mikrovlnku ve výši očí a troubu pod ní. Myslím, že je to tak praktické, nemusíš se moc shýbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13938
5.11.10 10:10

ja jsem spokojena mikrovlnka je vysoko a pod ni ve vysi oci trouba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
5.11.10 10:26

já jsem pro aby byla mikrovlnka níže než ve výši očí,přijde mi to moc vysoko a pokud chci aby jí používaly i sami děti tak je to naprd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
5.11.10 12:31

Mám ji ve výši prsou.. Když vyndavám talíř, lokty jsou v pravém úhlu - tak mi to přijde nejpohodlnější..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
5.11.10 12:50

Diky, tak ji budu muset asi posunout trochu niz. A co ta mycka mate ji nektera zvysenou?. H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.3.11 09:26

Já teda měřím 155 cm a zrovna také řeším výšku MW. Vůbec si neumím představit, že bych ji měla vysoko nad deskou až v horních skříňkách. A tak jak to mají v kuch. studiích nad troubou taky ne, protože je to fakt dost vysoko a takovej talíř s polívkou si vůbec neumím představit, jak bych tam dávala.
Proto nejspíš bude ve vysoký skříni vedle trouby ve výšce asi tak jako je kuch. deska, aby se tam z ní talíř dobře dával.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama