Jak zaručeně neotehotnet?

3
1.6.20 00:08

Jak zaručeně neotehotnet ?

Ahoj, snad nebude vadit že zakládám toto věčně omyvane téma :) Já mimi zatím nechci ale s přítelem začínáme sexuálně žít a tak se snažím snížit rizika na minimum.Ha nemohu brát a vlastně bych ani nechtěla, přítel má kondom a já k tomu užívám pharmatex. Podle výpočtu plodných dnů při plodnych dnech nemáme vaginální sex vůbec. Jenomze on kondom pořád nechce, stálo by se něco kdyby ho před a při ms neměl a já měla jenom ten pharmatex s tím že by se udělal mimo? Cyklus mám pravidelný 28 dni a plodné dny a příchod ms na sobě dobře poznam. Jaká jsou rizika a co děláte vy aby riziko nechtěného těhotenství bylo pokud možno nulové a necpete se hormony? V jaké době je nejbezpečnější používat jenom jeden způsob antiny? Moc děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13805
1.6.20 00:18

Jediná 100% ochrana je půst..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3921
1.6.20 00:30

Nechat si nastříkat jen do pr… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4129
1.6.20 00:31
@Kajkar píše:
Ahoj, snad nebude vadit že zakládám toto věčně omyvane téma :) Já mimi zatím nechci ale s přítelem začínáme sexuálně žít a tak se snažím snížit rizika na minimum.Ha nemohu brát a vlastně bych ani nechtěla, přítel má kondom a já k tomu užívám pharmatex. Podle výpočtu plodných dnů při plodnych dnech nemáme vaginální sex vůbec. Jenomze on kondom pořád nechce stálo by se něco kdyby ho před a při ms neměl a já měla jenom ten pharmatex s tím že by se udělal mimo? Cyklus mám pravidelný 28 dni a plodné dny a příchod ms na sobě dobře poznam. Jaká jsou rizika a co děláte vy aby riziko nechtěného těhotenství bylo pokud možno nulové a necpete se hormony? V jaké době je nejbezpečnější používat jenom jeden způsob antiny? Moc děkuji za odpovědi :)

Tak ať nesouloží, no. Když on nechce kondom, ty zas nechtěj sex. Vyřešeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50452
1.6.20 00:36

Nulové riziko není nikdy, pokud souložíte.
Jinak spolehlivost značně zvyšuje kombinování více druhů antikoncepce. Na počítání plodných dnů bych příliš nespoléhala, ale pokud se budeš poctivě věnovat symptotermální metodě, je pravděpodobné, že po pár měsících už budeš znát své tělo natolik, že budeš vědět, kdy lze „polevit“ a použít třeba jen ten Pharmatex, přerušovanou soulož apod. V plodných dnech bych se jistila několikanásobně. S tím, že pokud si nejsem zcela jistá (a za jistotu samozřejmě nepovažuju výpočet internetové kalkulačky apod.), tak ten den raději za plodný považuji.
Ale stále platí, že náhoda je blbec a jediná opravdu spolehlivá antikoncepce je vůbec nesouložit. Nebo si nechat odstranit vejcovody, dělohu či vaječníky, což taky nechcete, takže holt budete muset jít cestou snižování rizik na minimum. Což se nejlíp dělá kombinací více metod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
1.6.20 00:36
@Ms.Ragdoll píše:
Tak ať nesouloží, no. Když on nechce kondom, ty zas nechtěj sex. Vyřešeno.

To jsem mu taky rikala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4129
1.6.20 00:46
@Kajkar píše:
To jsem mu taky rikala :think:

Tak nebuď hloupá a trvej si na tom. I on má povinnost se chránit.

Pokud nemůžeš HA, pak jedině správně používaný kondom ji, co se účinnosti týče, srovnatelně nahradí.

Jinak jak píše @Tamtama, jediná opravdu 100% ochrana je nemít sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
1.6.20 01:30

Kombinace pesaru se spermicidním gelem + kondomu se mi jeví jako ideální metoda, pokud člověk nemůže prášky a FAKT nechce otěhotnět. Jestli pindá na kondom, tak ať si škubne, pharmatex fakt není zrovna spolehlivá metoda. A otěhotnět se dá i při menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
1.6.20 04:24

@Kajkar nejbezpečnější je nesoulozit, to pak fakt neotehotnis.. Chlapec nebude asi moc zodpovědný, když chce riskovat, že.. Pokud nechcete mrne, rozhodně bych do toho bez kondomu nešla.. Cyklus máš pravidelný, ale příroda dokáže divy.. A klepat se každý měsíc bych fakt nechtěla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
1.6.20 05:33

Jak píšou holky. Bez kondomu ani ránu. Náhoda je blbec. Najdeš tady milion diskuzi, kdy si ženský byly jisté ovulací a otěhotněly třeba pár dní před MS. :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12427
1.6.20 07:13

Nešu. kat. jediná 100% jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2371
1.6.20 07:18

Jediná 100% jistota je vůbec spolu nespat :nevim: Já otěhotněla přes tělísko a tam je sakra nízké % :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25858
1.6.20 07:20
@Kajkar píše:
Ahoj, snad nebude vadit že zakládám toto věčně omyvane téma :) Já mimi zatím nechci ale s přítelem začínáme sexuálně žít a tak se snažím snížit rizika na minimum.Ha nemohu brát a vlastně bych ani nechtěla, přítel má kondom a já k tomu užívám pharmatex. Podle výpočtu plodných dnů při plodnych dnech nemáme vaginální sex vůbec. Jenomze on kondom pořád nechce, stálo by se něco kdyby ho před a při ms neměl a já měla jenom ten pharmatex s tím že by se udělal mimo? Cyklus mám pravidelný 28 dni a plodné dny a příchod ms na sobě dobře poznam. Jaká jsou rizika a co děláte vy aby riziko nechtěného těhotenství bylo pokud možno nulové a necpete se hormony? V jaké době je nejbezpečnější používat jenom jeden způsob antiny? Moc děkuji za odpovědi :)

Když nechce pláštěnku, může se stát, že bude vozit kočárek. Může si vybrat. 100% je jen žádný sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3774
1.6.20 07:23

Nesoulozit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5782
1.6.20 07:25

Ono I při té menstruaci to může být velký risk, já mám třeba ovulaci hodně blízko po konci menstruace, takže poslední dva dny menstruace jsou u mě hodně rizikové. Přitom podle symptomů jsem si dřív myslela že ovulaci mám uprostřed cyklu a ono nic. Zjistila jsem to náhodou když jsem nemohla 2 roky otěhotnět. Nakonec se povedlo v měsíci, kdy byl jenom jeden sex a to den po skončení menstruace. Úplně stejně to můžete mít hozené na druhou stranu cyklu. Takže pokud dítě nechcete, a nemůžete brát HA (se svými zkušenostmi bych to stejně nikomu nedoporučila, brala jsem jí asi 4 roky a zdravotní následky mě budou provázet po celý zbytek života), tak ten kondom je nejlepší řešení, kromě těhotenství chrání i před přenosem pohlavních chorob (což jiný způsob antikoncepce neumí). My s manželem kondomy přestali používat až v okamžiku, kdy jsme věděli, že případné těhotenství by nebyl problém. Přestože nám mnoho let vycházelo se chránit pouze přerušovaným stykem, teď jsme v situaci, kdy už další dítě nechceme, tak má manžel za dva týdny termín na vazektomii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama