Sauna jako dárek pro manžela- jakou vybrat?

16.11.15 09:05

jaká sauna

Maminky mám dotaz, možná trochu mimo ale nevím kam napsat, chci koupit jako dárek manželovi nějaký relax pobyt v sauně, a nevím která je ta klasická, je tam FINSKÁ, PARNÍ, INFRASAUNA, asi to je ta finská ale nevím, prostě ta jak se leje voda na horké kameny, je to ta finská??? nebo se to jmenuje ještě úplně jinak? Děkuji za rady. Já do sauny nechodím tak jsem trochu mimo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22110
16.11.15 09:08

Koupila bych poukaz do wellness centra a tam si může vybrat.
Jinak jo, finská je ta s kameny. (v parní je pára, infra má jen světlo, jinak jsou ještě různé, relaxační s bylinkama apod). Pokud to má být jen na jednu saunu, tak klasická je finská.
Ovšem mně by se samotné nechtělo, do wellness je lepší jít ve dvou. Člověk si to víc užije. Nemůžeš jít s ním? Vidím dítko, nešlo by hlídání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42706
16.11.15 09:12

@JItunkaTerunka tak většinou se takový dárkový poukaz kupuje do nějakého wellness (buď někde v hotelu nebo v aquaparku), kde má přístup do vícero druhů saun, ne? Klasická je finská s kameny, pak je parní s párou, solná, bylinková atd.., existují i různé saunové programy, třeba s peelingem celého těla, je toho fakt spoustu (ale tohle jsem teda zažila spíš v zahraničí než u nás). Já si teda užiju wellness spíš sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 09:23
@andelka83 píše:
Koupila bych poukaz do wellness centra a tam si může vybrat.
Jinak jo, finská je ta s kameny. (v parní je pára, infra má jen světlo, jinak jsou ještě různé, relaxační s bylinkama apod). Pokud to má být jen na jednu saunu, tak klasická je finská.
Ovšem mně by se samotné nechtělo, do wellness je lepší jít ve dvou. Člověk si to víc užije. Nemůžeš jít s ním? Vidím dítko, nešlo by hlídání?

Jo půjdu s ním, našla jsem super balíček kde je i výřivka, postel, vínečko, sprcha a sauna, ale musím si právě vybrat z těchto tří saun a nevěděla jsem která je ta klasická. Moc děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 09:25
@Moise píše:
@JItunkaTerunka tak většinou se takový dárkový poukaz kupuje do nějakého wellness (buď někde v hotelu nebo v aquaparku), kde má přístup do vícero druhů saun, ne? Klasická je finská s kameny, pak je parní s párou, solná, bylinková atd.., existují i různé saunové programy, třeba s peelingem celého těla, je toho fakt spoustu (ale tohle jsem teda zažila spíš v zahraničí než u nás). Já si teda užiju wellness spíš sama :mrgreen:

Děkuji moc za radu, mám balíček kde je všechno možné ale nevěděla jsem kterou saunu vybrat, (musím vybrat z těchto 3)jak se ta klasická jmenuje. Ale je to tedy ta finská, tak moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22110
16.11.15 09:30

@JItunkaTerunka tak to si užijete :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 09:39
@andelka83 píše:
@JItunkaTerunka tak to si užijete :palec: