Reklama

Jaké duplo pro ročáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 28.09.10 20:52
Jaké duplo pro ročáka?

Ahoj děvčata
vybírám duplo pro kluky a absolutně nevím jaké? co je bude bavit, s čím si už dokáží hrát? co má úspěch? nebo je nějaká jiná stavebnice, co je vhodná? Nebo jiná hračka?
 děkuji

Reklama

Reakce:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 28.09.10 20:56
jizvíková píše:
Ahoj děvčata
vybírám duplo pro kluky a absolutně nevím jaké? co je bude bavit, s čím si už dokáží hrát? co má úspěch? nebo je nějaká jiná stavebnice, co je vhodná? Nebo jiná hračka?
děkuji

Ahoj,taky chcem koupit Lego Duplo malému,ale až pod stromeček,to mu bude 15m.Teď si tedy moc nehraje,jen krámuje šuplíky apod.

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 28.09.10 20:59

My máme základní kostky a ZOO. Záleží na dítěti. Dostal to starší myslím k druhým narozeninám, moc ho to nebavilo, dlouho to leželo bez povšimnutí. Mladší budou 2 roky koncem listopadu a duplo ji baví už nějakých pár měsíců. Teď už i skládá. Jde to lehce.

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 28.09.10 20:59

Starsi dostal prvni duplo ve dvou letech a uplne se do nej zamiloval - ted uz ho mame obrovskou krabici :-)
No a druhy ho mel vlastne temer do narozeni - tedy jasne, ze si s nim nestavi, ale bavi ho si ty kosticky vyndavat ap rohlizet. No nebo bourat co mi postavime :-)
Takze je otazkou jeslti si v roce s tim nejak moc budou hrat (je urceno od 1,5 roku), ale kazdopadne s itm nic nezkazis a pokud si s tim nebudou hrat ted, tak v budoucnu urcite :-)

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 28.09.10 21:02

My jsme začali cca v roce a půl, nejvíc u nás frčí míchačka, hasiči, popeláři, kůň, … spíš figurky a polohotová auta, na která se dá občas něco přidělat, než klasické kostky, z těch zatím staví spíš tatínek :).

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 28.09.10 21:05

my jsme koupili první duplo po dovolené kde si ho vyzkoušela v herně v 15 měsících. Sadu základních kostek a zatím to naprosto stačí. Kupovala jsem v papírové krabici protože to vyšlo levněji než v tom plastovém boxu.

Na vánoce objednám u babiček podložku a nějaká zvířátka :wink:

AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 28.09.10 21:55

Já kupuji k prvním narozkám měkké kostky Clemmy, ale zatím nevím, jestli je to bude bavit, to se uvidí :lol: Holky teď zajímá hlavně boření komínků z kostek a kramaření :twisted: Duplo bych asi tak brzo nekupovala :roll:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 28.09.10 22:08

kramareni to je ono, doplnim pliny a hned jsou venku :)

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.10 22:09

Přijd k nám na návštěvu duplo máme a zjistíš, jestli by je to bavilo :-)

Ame 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.10 14:56

V necelém roce jsem poscháněla použité primo, které už ale, bohužel, nedělají. Ročák je schopný z něj stavět věže a taky je šťouchnutím zbourat, navíc to bylo v takovém barelku, na který se nahoru na víčko i na převrácené dno dala vždycky jedna kostka nasadit a mohlo se dál se stavěním pokračovat. Byla to tato sada:
http://www.1000steine.com/…s/2190-1.jpg
některé z těch kostek bylo dutých a byla to vlastně hrkadla. Taky existuje housenka na kolečkách, s tím si hrajou už i menší
http://www.baseplate.com/…t/2097-1.gif
Tyhle velké kostky se dají posadit na kostky dupla, myslím na 2×2 puntíky sedí jedna kostka prima. MMCH, krásně se dají umýt v myčce :wink:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.10 19:39
Ame píše:
V necelém roce jsem poscháněla použité primo, které už ale, bohužel, nedělají. Ročák je schopný z něj stavět věže a taky je šťouchnutím zbourat, navíc to bylo v takovém barelku, na který se nahoru na víčko i na převrácené dno dala vždycky jedna kostka nasadit a mohlo se dál se stavěním pokračovat. Byla to tato sada:
http://www.1000steine.com/…s/2190-1.jpg
některé z těch kostek bylo dutých a byla to vlastně hrkadla. Taky existuje housenka na kolečkách, s tím si hrajou už i menší
http://www.baseplate.com/…t/2097-1.gif
Tyhle velké kostky se dají posadit na kostky dupla, myslím na 2×2 puntíky sedí jedna kostka prima. MMCH, krásně se dají umýt v myčce :wink:

Ještě ho výrábějí..... já mám tohohle dupla plno…

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 01.10.10 09:26

supeeerrrrrrrrrr

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >