Jaké hračky do zahrady?

8284
12.11.11 12:49

Jake hracky do zahrady?

Ahoj holky,
porad premyslim, co jeste poridit na zahradu, aby deti bavilo si tam hrat.
Mame piskoviste a plastovy domecek. U piskoviste velky bagr, na ktery si syn sedne a ovlada pakami, a nabira si pisek - ten ho bavi nejvic.
Meli jsme i skluzavku (stredni velikosti), ale tam se syn sklouzl maximalne jednou behem pobytu venku a vic ho nezajimala, tak jsme ji prodali.
Premyslela jsem o koupi velke skluzavky, ale je to hodne penez, tak vaham… aby to nedopadlo jak s tou mensi… :think:
Co mate vy na zahrade, s cim si vase deti opravdu vyhraji?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9044
12.11.11 12:55

Tak treba jeste houpacka,branka na fotbal,nejaka prolezacka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5077
12.11.11 12:57

Ahoj,
my zahradu nemáme, ale u tchánů je pískoviště, skluzavka, houpačka a houpací velryba od little tikes. V létě tam byl bazén, ten je bavil taky dost. Ještě jsou fajn hračky jako tatra nebo plastová dětská kolečka na vození všeho možného a dětská sekačka.
Jo a pro větší bych pořídila trampolínu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81484
12.11.11 13:03

Děti nejvíc baví to, s čím si „hraje“ máma a táta. Takže u nás vede dětská sekačka, kolečko, kropáček, hrábě, lopata.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
12.11.11 13:14

Z těch klassických věcí máme ještě houpačku. Nejvíc vedou jednoznačně kolečka :palec:

Branka na fotbal je ale dobrý nápad, tu bysme na jaře pořídit mohli…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1027
12.11.11 13:14

máme toto a naprostá spokojenost,na té gondole se vyřádili i velké děti,všichni se k nám chodili v létě houpat, protože je to zase něco jiného,dájí se sehnat i za levněji,ale je to třeba jiná firma http://www.sport-centrumcz.cz/…ler-basic-3/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
12.11.11 13:39

jak uz tu nekdo pise..u nas vali to co pouziva mama…takze lopata hrabe konev sekacka kolecka (nej jsou nuzky na ruze)…se vsim pak pomaha a je spokojena :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
12.11.11 14:58

u nás vede kolečko, konvička na zalévání (v létě) a tatra :palec:

  • Citovat
  • Upravit
10378
12.11.11 17:53

U nás nejvíc vítězí psí bouda :lol:
Ale jinak taky tatra,auta,houpačka,kolečko :wink:
Na jaře je v plánu trampolína,protože z ní je naprosto nadšenej :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin