Jaké hračky pro půlroční mimčo?

4035
20.10.05 12:46

jaké hračky pro půlroční mimčo ?

Jelikož se blíží vánoce a červenčátka budou mít v tu dobu cca půl roku, ráda bych od zkušenějších maminek vymámila info o tom, jaké že hračky tyhle dětičky nejvíc baví ?!!?!
Mírná ispirace pro ježíška 8)
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
20.10.05 12:59

Ahoj, u nas vedou: gumovy knizky(ty normalni samozrejme uplne nejvic ale po chvili zacne trhani a ozuzlavani), kosticky ktery se daj otvirat a v nich sou hracicky, a proste vsechno co de otvirat a zavirat (takze nakonec misto chrastitek sme skoncili u krabicek od vitaminu, pet lahvi atd.) Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
20.10.05 13:44

Ahoj.

Když Vánoce, to se určitě sejde více dárků a do narozenin mají letňátka daleko. Koupila bych i dárky, se kterými si vyhrají třeba i v 8-9 měsících.

Od půl roku jsou u nás v oblibě - stejně jako u Sany - knížky všeho druhu i materiálů - gumové, papírová leporela - nejraději se zvířátky, kombinované textilní knížky (máme zvířata z několika textilií, našité kapsičky, ze kterých se dají vytahovat části, pes má odstávací ucho na tahání, kočka loví v plastové nádobě rybu, prase má pískací rypák…), zvířata se všech možných materiálů, krabičky, plastové skládačky - hlavně ať se dá dát vše do pusy. Miluje pet lahev s obarvenou vodou. …

Určitě bych mimi pořídila sbírku hraček do vody - měkká zvířátka a nějaké hrnečky na přelívání. Velmi rád si hraje s obyčejným malým míčkem, čím barevnější, tím lepší. Také dostal hrací stan s tunelem. Sotva se plazil, zvládl tunel, a když začal lézt, postavili jsme stan. Má v něm deku a téměř všechny hračky, někdy v něm usne. Je super.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
20.10.05 14:44

Nikkol

Ahooj…juu to je super diskuze,také jsme červenčátka a tak sem začala řešit podobnou otázku.Mám pár dotazů..přemýšlím o světlušce od lamaze,ale říkám si zda už na ni není pozdě,potom má lamaze záhadný uzel nemáte s ním někdo zkušenost?No a pak by mne zajímalo,zda už koupit odstrkovadlo anebo počkat.Jinak co budu mít tak je takový ten váleček na lezení myslim si,že to je dobrý dárek.Do vody sháním obyč plastové kačenky,rybky apod.. a nemůžu na to narazit poradte kde koupit a na plastové knížečky sem zatim také moc nenarazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
20.10.05 15:44

Ahoj Nikkol,
já plastové hračky do vany koupila v Makru. Je tam ryba, delfín, kačenka a žába.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
20.10.05 20:19

Plastové knížečky

Ahoj.

Moc pěkné plastové knížečky se dají koupit v Librexu. My máme jednoduchou skládačku - podobné leporelu. Na každé streně je barevný obrázek běžných věcí. Otvírací knížka má na každé straně čtyři tematické obrázky - tvary a barvy, zvířata, ovoce … Také mají sérii pro trochu větší děti - příběh od vody. Knížka se dá zčásti nafouknout, spojit a může se použít jako primitivní křidélka do vody. Všechny stojí do 100,–.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.4.12 11:52

ahojky :mavam: , zrovna řeším jaké hračky koupit prckovi, když mu bude 6m. Jaké hračky budou děti potřebovat, když jim bude například jeden rok? děkuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luciášice
3.5.13 20:29

Ahoj :mavam: Prcka přestávají bavit hračky pro nejmenší mimča(chrastítka, hrazdičky, textilní knížky, špendlík, kousátka) a tak plánuju nakoupit leporela, gumové knížky, pak bych ráda něco jako plastový mobil, který mluví (nebo cokoliv jiného menšího do ruky co mluví-nejlépe říká slova-a ještě lépe česká :D ) nebo něco, co hraje, zpívá české písničky apod…Taky by se mi líbilo něco se zvířátky, co dělá zvuky jako ty zvířátka (třeba plyšový pes, který po zmáčknutí štěká :mrgreen: nebo já nevím :nevim: )…Nevyznám se v tom, na netu milion hraček, zase toho nechci kupovat zbytečně moc, tak poradí někdo? Co už máte doma, co se vám osvědčilo(klidně něco jiného než jsem psala já)?A co je to ten „tunýlek“ a „váleček na lezení“? Klidně vkládejte i odkazy, kde jste koupili, značky atd. Děkuju :kytka:

Příspěvek upraven 03.05.13 v 20:36

• Nahlásit
  • Citovat
MartickaNela
3.5.13 20:32

Tak to si také počkám na tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
Linda85
3.5.13 20:34

U nás jedou ovladače, mobily, pes, klíče atd…:D

• Nahlásit
  • Citovat
MartickaNela
3.5.13 20:36

@Linda85
U nás jede taky ovladač, mobil a růžný káble a šnůry - ale to moc vhodný není :D

• Nahlásit
  • Citovat
14857
3.5.13 20:36

@luciášice u nas je docela hit hraci volant od chicca, nebo fischer price notebook.

syn miluje jakovej deravej mic, je to takova konstrukce gumova kulata, snad najdu odkaz, hezky se chyta a kouli se.

jinak jakejkoliv kabel a tuhle se mi desne libila krabice s duplem :mrgreen:, dceri jsem totou dobou kupovala krabici s kostkama, sice nestavela ale desne ji bavilo v tom kramovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
3.5.13 20:37

@luciášice u nás se hodně osvědčil Pejsek a Hrnec od Fisher price. Hrají, zpívají. Synovi je 15 měsíců a pořád si s nimi dost hraje.
Většina hraček je stejně k prdu, časem poznáš, že nejlepší kořist je mobil, notebook, ovladač na televizi a podobné. Koupili jsme mi jeho vlastní klávesnici tak to taky docela funguje. A od nějakých 10 měsíců frčí i dětský notebook

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
3.5.13 20:41

U nás se osvědčilo prakticky dodnes (20m):

http://pro-nejmensi.heureka.cz/…-s-krteckem/

http://auta-letadla-lode.heureka.cz/…asbro-07103/ - ty malej miluje dodnes!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luciášice
3.5.13 20:46

@Clarkia Jé,tu knížku s krtečkem už máme :) Ta je dobrá, malýho baví když mu o nich vyprávím(chvilku teda :lol: )…

Jinak děkuju všem, googluju si hračky, které doporučujete..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama