Jaké kojenecké plavky (nepropustné)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pimperelle
Kecalka 204 příspěvků 16.06.19 10:30
Jaké kojenecké plavky (nepropustné)?

Jaké „kojenecké plavky“ (s nepropustnou vrstvou) se vám osvědčily? Vybírám plavky pro dítě 14 kg (vím, již není kojenec, ale obchodní název plavek je takový), s jakými máte zkušenosti - dobré i špatné, Bambino Mio, Imse Vimse, jiné? Děkuji.

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 16458 příspěvků 16.06.19 10:33

Máme natahovací pop in, ale raději bych koupila rozepínání na patentky. Ty naše jsou dobře, kakání nepropustí, ale narvat je na mokré, osprvhované dítě je boj.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 16.06.19 10:53

@Cuddy je to asi špatně, ale dávám na suché dítě :mrgreen:, jinak bych je vzteky roztrhala..

P4ja
Extra třída :D 10127 příspěvků 16.06.19 10:59

Na plavání jsme koupili od Litexu. Vypadají jako klasické plavky pro chlapy a pěkně drží. Jsou natahovací mají nahoře šňůrku na stažení. Za mě lepší než patentové.

FialováMíša
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 16.06.19 11:00

Splash About, máme už druhé (z prvních vyrostl). Taky je oblékám na suché dítě, u nás na plavání to tak dělají všechny maminky a ani mě nenapadlo že to má být jinak. :lol:

Zkoušela jsem i Pop in, ale nějak nám nesedla velikost, koupila jsem větší než měl mrňous mít podle tabulky a byly mu skoro malé. Tak jsem je vrátila a koupila zase Splash About.

ugluk
Hvězda diskuse 47035 příspěvků 16.06.19 11:11

Za mě patentkové, už jenom kvůli tomu přetahování pokakaných plavek přes kolena dolů… Jinak se zapnuté samozřejmě dají normálně stáhnout. Na první jsem měla Imse Vimse, na druhé mám přiravené Bamboolik.

P4ja
Extra třída :D 10127 příspěvků 16.06.19 11:12
@FialováMíša píše:
Splash About, máme už druhé (z prvních vyrostl). Taky je oblékám na suché dítě, u nás na plavání to tak dělají všechny maminky a ani mě nenapadlo že to má být jinak. :lol:Zkoušela jsem i Pop in, ale nějak nám nesedla velikost, koupila jsem větší než měl mrňous mít podle tabulky a byly mu skoro malé. Tak jsem je vrátila a koupila zase Splash About.

No, tak dospělý se taky přece sprchuje když jde do bazénu. Jinak miminka stejně do vody čůrají, další to pijou, tak je to fuk. Ale přijde mně logické je před bazénem umýt.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16458 příspěvků 16.06.19 11:47

U nás na plavcu tedy všichni vzorně sprchují miminka pred oblékáním plavek. A obléknout mokré nesedíci mimco… Vedle pop in jsme měli i splash about a ty velikostně seděly lépe, tím, že i ten neopren je trochu pružný. Jen ty pop in jsou zase hezčí, no…

stín katedrál
Kecalka 264 příspěvků 16.06.19 11:58

Máme ImseVimse a právě kvůli tomu sprchování před koupáním jsem volila patentky. Chodíme do slaného bazénu a neexistuje, aby se dítě a dospělý před plaváním neosprchoval.

Váš příspěvek
Reklama