Suchý kašel bez teplot - můžeme na plavání ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PeBa12
Kecalka 113 příspěvků 26.02.19 09:51
Suchý kašel bez teplot můžeme na plavání ?

Mala 7.měsíců, začala kašlat, ale pouze když spí. Když je vzhůru po kašli ani památka. Žádnou rýmu ani teploty nemá. Jde mi o to jestli můžeme na plavání nebo by jste radši doporučili zůstat doma?

Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 26.02.19 09:54

Určitě bych nešla ani bych nad tím neuvažovala.Kašel se rychle rozjede a u tak malého kojence to utrpení.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 19 inzerátů 26.02.19 10:04
@Oplatečka píše:
Určitě bych nešla ani bych nad tím neuvažovala.Kašel se rychle rozjede a u tak malého kojence to utrpení.

Přesně tak, ani bych nad tím nepřemýšlela.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 26.02.19 10:17

S ohledem nejen na vlastní dítě bych nešla. Ostatní maminky by nebyly nadšené.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 26.02.19 10:20

Nešla bych, je malinká, kdyby ji bylo 7 let a ne měsíců tak bych nad tím možná považovala (ale i tak bych si to nejspíš odpustila).

Ebbi77
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 26.02.19 10:23

Ne nešla bych.

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 26.02.19 10:48

Nechoďte, ale poptejte se pediatra, jestli to nemůže být reflux.

PeBa12
Kecalka 113 příspěvků 26.02.19 11:22
@Ou píše:
Nechoďte, ale poptejte se pediatra, jestli to nemůže být reflux.

Proč hned reflux?

PeBa12
Kecalka 113 příspěvků 26.02.19 11:25
@Celina píše:
Co je to teď za trend chodit všude s nachrchlanými dětmi ?? A ještě tvrdit, že rýma a kašel není nemoc :pocitac: ?
To nevydržíte pár dní doma, sakra? Musíte ty bacily roznášet po školkách, hernách , bazénech, obchodních centrech? :roll:

Tak za prvé nikdo tu netvrdí, že rýma a kašel není nemoc ! Já jsem se slušně zeptala tak čekám slušnou odpověď a ne to co převádíte vy ! Takže pokud neumíte normálně komunikovat nepište do mých diskusí! Dekuji

Emno
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 26.02.19 11:33

Určitě to vhodné není, nakazíte spoustu ostatních dětí - pěkně viry ve vlhku, mokru, pro ně ideální prostředí. To tě třeba nenapadlo? To nerejpu, ptám se vážně. Často vídám na veřejných prostorech takto nemocné děti a často mě napadá, zda to ty rodiče nenapadne, že přenášej nemoc, nebo je jim to jedno a berou to tak, že kašel a rýma je celoroční prudič všude, tak co to hrotit…
A jinak se tím může nemoc dost zhoršit, malé dítě se ve vodě moc nehýbe, tak se nezahřeje… mívaj na dotek tělíčka docela chladná…

PeBa12
Kecalka 113 příspěvků 26.02.19 11:53
@Emno píše:
Určitě to vhodné není, nakazíte spoustu ostatních dětí - pěkně viry ve vlhku, mokru, pro ně ideální prostředí. To tě třeba nenapadlo? To nerejpu, ptám se vážně. Často vídám na veřejných prostorech takto nemocné děti a často mě napadá, zda to ty rodiče nenapadne, že přenášej nemoc, nebo je jim to jedno a berou to tak, že kašel a rýma je celoroční prudič všude, tak co to hrotit…
A jinak se tím může nemoc dost zhoršit, malé dítě se ve vodě moc nehýbe, tak se nezahřeje… mívaj na dotek tělíčka docela chladná…

Kdyby malá měla rýmu a chrchlala tak mě vůbec nenapadne ji tahat na plavání . Ale tohle byl večerní kašel spíš jako by ji něco dráždilo. Ráno vstala a bylo po kašli .

Emno
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 26.02.19 15:20

@PeBa12 Jasně, rozumim.

Váš příspěvek
Reklama