Koupání s kojencem Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BarboraCeler
Nováček 1 příspěvek 03.02.19 16:19
koupání s kojencem Brno

Ahoj Brňáci, mám 5 měsíční holčičku a chtěly bychom od 6 měsíců začít chodit plavat. Můžete mi prosím doporučit nějaký kurz pro plavání kojenců? Děkuji

Reakce:
hanzy
Echt Kelišová 8394 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 17:07

Plavacci na lesne,Hastrmanci v modricich… :palec:

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 03.02.19 22:20

@BarboraCeler Odkud přesně jsi? Po Brně je toho víc, nemá moc smysl jezdit někam přes celé město. My jsme už 4 roky v Plaváčcích (vlastní bazén Černá pole, kurzy pro větší děti i na bazénu na Kraví Hoře).

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >