Vaničkování v profesionální vaně Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvetinka44
Nováček 6 příspěvků 28.08.18 10:43
Vaničkování v profesionální vaně Praha

Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s vaničkováním v Praze a kde? Poptala jsem klub Raftík, ale popravdě moc nekomunikují (vlastně vůbec) a nejsme schopni se domluvit na termínu. Dále ještě studio Anahita, tam čekáme na zavolání :-)
Bydlíme na Palmovce, tak ideálně něco v rozumné dojezdové vzdálenosti, víme třeba o Chodově, ale to je opravdu dost z ruky a doma vanu bohužel nemáme :-(
díky moc za pomoc :-)

Reakce:
elibro
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 28.08.18 11:15

@kvetinka44 jezdili jsme do Anahity, ještě když byla na poliklinice ČM. Bylo to fajn, co přesně chceš vědět?

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 28.08.18 13:59

Hotel relax inn ve vysocanech. Z palmovky busem 109 na novovysocanskou 4 minuty ;)

kvetinka44
Nováček 6 příspěvků 28.08.18 14:27

@hapolda a nevite jaky plavecky klub to tam vedl? ;-)

kvetinka44
Nováček 6 příspěvků 28.08.18 14:28

@elibro anahita byla totiz jedina kterou sem nasla a zajimalo me jestli nevite jeste o jinem ;-) diky snad se ozvou a budeme tam chodit

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 28.08.18 14:29
@kvetinka44 píše:
@hapolda a nevite jaky plavecky klub to tam vedl? ;-)

Amalka, chodili jsme tam na vanicku, pokracujeme v bazenu????

kvetinka44
Nováček 6 příspěvků 28.08.18 14:31

@hapolda super tak to mrknu na netu to by bylo lip dostupny nez Cernak ;-) diky

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 28.08.18 14:36

@kvetinka44 vim o nekolika maminkach co presli z cernaku prave do Amalky. Z casti kvuli financim, amalka je snad levnejsi.Za sebe muzu fakt doporucit. Dobre zazemi a profi instruktori :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29263 příspěvků 28.08.18 16:27

vaničkování :think: Co to je?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 28.08.18 16:41
@Burj Chalifa píše:
vaničkování :think: Co to je?

Hele, zase ryjes a ještě si nepamatuješ, že jsi se na to již dříve ptala…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 28.08.18 16:43

@kvetinka44 a má to význam, když nemáte doma vanu? My vaničkujeme již s druhým dítětem, ale 1× týdne s lektorkou a ostatní dny doma sami. Já když si představím, že mám někam na cas dojet např. s 3 měsíčním dítětem, které musí byt přiměřeně vyspalé, aby lekcí vydrželo, přiměřeně najedené, aby neplakalo hlady, ale zase nebylo těsně po jídle, tak by mne to za ty manévry s režimem nestalo.

kvetinka44
Nováček 6 příspěvků 28.08.18 19:58

@Cuddy ja myslim ze jakakoliv cinnost s ditetem ma smysl a trefit se pro nas (2mesice) mezi dve jidla neni az takovej problem ;-) ale dekuji za starost co se svym ditetem :-)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29263 příspěvků 28.08.18 20:35

@Cuddy
zeptat se na divnotvar není rytí.Opakování je matka moudrosti. :mrgreen:

elibro
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 28.08.18 21:06

@kvetinka44 aha, promiň, nedocvaklo mi to :) myslela jsem, že hledáš recenze na ně.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 28.08.18 21:16

@Burj Chalifa Jde o pobyt dítěte ve vaně za účelem fyzického rozvoje, nikoli za účelem hygienické očisty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >