Zkušenost s lázněmi Laa an der Thaya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
kachna.87
Nováček 8 příspěvků 03.08.18 09:12
Laa an der Thaya

Maminky, prosím, máte některá zkušenost s lázněmi Laa an der Thaya? Rádi bychom tam vzali 8mi měsíční miminko. Z fotek se bohužel moc nedá poznat, jak tam vypadají jednotlivé bazény. V popisu je, že tam mají bazén se slanou vodou. Je vhodný pro miminka? Byla jste tam některá s takhle malým mimčem? Do kterého bazénu jste šli? Děkuji za odpovědi :kytka:

Reakce:
 
Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 03.08.18 09:25
@kachna.87 píše:
Maminky, prosím, máte některá zkušenost s lázněmi Laa an der Thaya? Rádi bychom tam vzali 8mi měsíční miminko. Z fotek se bohužel moc nedá poznat, jak tam vypadají jednotlivé bazény. V popisu je, že tam mají bazén se slanou vodou. Je vhodný pro miminka? Byla jste tam některá s takhle malým mimčem? Do kterého bazénu jste šli? Děkuji za odpovědi :kytka:

Je to klasický venkovní bazén se slanou vodou pro dospěláky. Pro dítka mají jeden menší uvnitř s pár atrakcemi (myslím že je tam mini skluzavka a nějaký vodotrysk) , ale jinak spíš pro trochu větší. Hádám, že takto malé dítko stejně budeš muset pořád nosit a nic moc z toho nebudete mít. navíc počítej s velkým návalem.....já bych tam šla až s aspoň trochu „chodícím“ dítkem ;)

 
kachna.87
Nováček 8 příspěvků 03.08.18 09:32

Děkuju, myslela jsem si to, že to bude ten velký bazén. Chodíme s malým na plavání a teď se chystáme na týden na Moravu a hledám všechny možné způsoby, kde bychom ho mohli aspoň na chviličku ochladit. Primárně bychom tam chtěli tedy hlavně kvůli němu, ale právě nevím, jestli je nějaký bazének vůbec vhodný pro miminka. Z internetu to bohužel moc vyčíst nejde.

 
Ijen
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 03.08.18 09:40

Ja tam byla parkart s manzelem a s klukem az 3letym. Casto jezdime do Gmundu a tam jsou miminka bezne videt. Ale vylozene bazen pro ne tam taky neni, to az tak od roku, roku a pul.

 
Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 03.08.18 09:43
@kachna.87 píše:
Děkuju, myslela jsem si to, že to bude ten velký bazén. Chodíme s malým na plavání a teď se chystáme na týden na Moravu a hledám všechny možné způsoby, kde bychom ho mohli aspoň na chviličku ochladit. Primárně bychom tam chtěli tedy hlavně kvůli němu, ale právě nevím, jestli je nějaký bazének vůbec vhodný pro miminka. Z internetu to bohužel moc vyčíst nejde.

Je tam jeden malý pro mimi, ale fakt jsou tam aspoň ročáci, co sami chodí :think: si myslím, že je to pro prcka celkem zbytečný, stejnou službu ti poskytne jakýkoli koupaliště blíž, pro 8 měsíční nechodící to bude všude stejný.....kam na Moravu jedete? V brně mají taky koupaliště (vnitřní i vnější) se zhruba porovnatelnými bazény (pokud netrváš na té slané) a v Hodoníně mají taky mega velké koupaliště a tam těch blbinek pro menší dítka je daleko víc ;)

 
kachna.87
Nováček 8 příspěvků 03.08.18 10:18

Děkuju moc za info, podívám se na ten Hodonín. Jedeme do Mikulova. Máš pravdu, že trmácet se tam kvůli bazénku pro větší děti je asi zbytečné. Spíš přemýšlím, jak mu nahradit to plavání a jak s ním přetrpět ty horka, co mají být.

 
AnastazieB
Echt Kelišová 8368 příspěvků 03.08.18 10:33

@kachna.87 a to nestačí s ním být někde v lese, ve stínu? Miminka stejně neocení „ochlazování“ v podobě máčení v bazénu.

 
Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 03.08.18 10:46
@kachna.87 píše:
Děkuju moc za info, podívám se na ten Hodonín. Jedeme do Mikulova. Máš pravdu, že trmácet se tam kvůli bazénku pro větší děti je asi zbytečné. Spíš přemýšlím, jak mu nahradit to plavání a jak s ním přetrpět ty horka, co mají být.

tak mi si nafukali ve stínu malý dětský bazének, kde se jako malí plácali a funkci to splnilo ;) osvěžilo, lezli si tam po čtyřech, plazili se, trochu je to unavilo a pak hupky dupky domů do stínu a chladna ;) ten malý bazének jsme vozili všude sebou a klidně tam nalili pár kýblů vody z kohoutku, řeky nebo rybníka ;)

 
kachna.87
Nováček 8 příspěvků 03.08.18 11:12

@AnastazieB ano, stačí, ale zrovna na Pálavě moc lesů není a jen zjišťuji, jaké jsou možnosti. Vodu má rád, plavání si užívá, tak jsme mu jen chtěli nahradit vynechanou lekci nějakým plaváním zároveň ho aspoň jeden den trochu ochladit.

 
kachna.87
Nováček 8 příspěvků 03.08.18 11:14

@Keyllah to je skvělý nápad, díky!

 
luca241
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 03.08.18 14:10

Do laa jezdíme často.je tam.jeden vnitřní dětský,jeden venkovní dětský ,bazén se slanou vodou ,vnitřní sladkovodní ,kterým proplaves ven a venkovní .poslední jmenovaný je jediný chladnější,jinak jsou všechny teplé.my to tam rádi.

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

RETRO: Jak se cvičilo za socialismu. Televizní hopsání i spartakiády

Sexy vykrojené trikoty, pletené návleky, čelenky a nadšené poskakování... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >