Koupání půlročního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Medičkaa
Kecalka 154 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 20:29
koupání půlročního miminka

Zdravím, zase jsem asi vymyslela docela pitomý dotaz, ale sama si s tím nevím rady tak se nechám inspirovat jak to chodí jinde… Nevím jak doma koupat půlročního syna. Od narození se koupe na látkovém lehátku v hlubokém sprcháči, který doma máme. Teď je ale takový akční a dělá na tom lehátku hrozné blbosti. Takže jak koupete takhle větší děti vy? Ještě sám nesedí. Mám ho nechat ležet v tom sprcháči jen tak nebo pořídit nějakou podložku aby mu to neklouzalo? Syn od známých třeba řádí ve vaně na bříšku ale to se bojím aby se nepraštil a nenalokal kdyby mu třeba ujely ruce. Díky za rady a tipy a omlouvám se že řeším kraviny…

Přečtěte si článek: Kojenecké období

Reakce:
a12
Vesmírná mluvilka 33010 příspěvků 13.09.18 20:35

Obe moje deti taky v tomhle veku radily na brisku ;) normalne ho dej na to lehatko na brisko, ty vody ne tolik aby nemel vodu az na lehatku v miste hlavy, on si bude cakat rucickama..

Celeste97
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 13.09.18 20:38

dceři bude 10m a stále leží na zádech ve vaně :D občas má tendence se přetočit na bříško, ale to jí ve vaně nedovoluju :)

ajmy
Kecalka 116 příspěvků 13.09.18 22:40

měli jsme tohle

axelina
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 22:45

@Medičkaa já jsem asi vyjimka ale obe deti jsem koupala od cca 4 týdnu tak že jsem napustila plnou vanu do ktere jsem si lehla a ditko jsem si položila na sebe…byl to takový program když bylo vzhuru klidne i pulhodinky jsme se tak koupali.i jsem ve vane kojila a tak… takový relax. a koupeme se spolu doted i když už je detem 6 a 1 rok

Medičkaa
Kecalka 154 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 22:04

@axelina
jé to musí být úžasné, taky bych to dělala a strašně ráda ale nemáme vanu… máme hluboký sprcháč, do kterého se prcek vleze krásně ale já už bohužel ne… :lol: ale díky za tip

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >