Reklama

Koupání půlročního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 13.09.18 20:29
koupání půlročního miminka

Zdravím, zase jsem asi vymyslela docela pitomý dotaz, ale sama si s tím nevím rady tak se nechám inspirovat jak to chodí jinde… Nevím jak doma koupat půlročního syna. Od narození se koupe na látkovém lehátku v hlubokém sprcháči, který doma máme. Teď je ale takový akční a dělá na tom lehátku hrozné blbosti. Takže jak koupete takhle větší děti vy? Ještě sám nesedí. Mám ho nechat ležet v tom sprcháči jen tak nebo pořídit nějakou podložku aby mu to neklouzalo? Syn od známých třeba řádí ve vaně na bříšku ale to se bojím aby se nepraštil a nenalokal kdyby mu třeba ujely ruce. Díky za rady a tipy a omlouvám se že řeším kraviny…

Reklama

Reakce:

a12
Vesmírná mluvilka 31090 příspěvků 13.09.18 20:35

Obe moje deti taky v tomhle veku radily na brisku ;) normalne ho dej na to lehatko na brisko, ty vody ne tolik aby nemel vodu az na lehatku v miste hlavy, on si bude cakat rucickama..

Celeste97
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 13.09.18 20:38

dceři bude 10m a stále leží na zádech ve vaně :D občas má tendence se přetočit na bříško, ale to jí ve vaně nedovoluju :)

Uživatel je onlineajmy
Povídálka 49 příspěvků 13.09.18 22:40

měli jsme tohle

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 22:45

@Medičkaa já jsem asi vyjimka ale obe deti jsem koupala od cca 4 týdnu tak že jsem napustila plnou vanu do ktere jsem si lehla a ditko jsem si položila na sebe…byl to takový program když bylo vzhuru klidne i pulhodinky jsme se tak koupali.i jsem ve vane kojila a tak… takový relax. a koupeme se spolu doted i když už je detem 6 a 1 rok

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 17.09.18 22:04

@axelina
jé to musí být úžasné, taky bych to dělala a strašně ráda ale nemáme vanu… máme hluboký sprcháč, do kterého se prcek vleze krásně ale já už bohužel ne… :lol: ale díky za tip

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >