Reklama

Obuv k bazénu pro malé děti. Je potřeba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

siminka1233
Nováček 9 příspěvků 2 inzeráty 09.09.18 21:36
Obuv k bazénu

Ahoj, za týden jdeme se synem (16 měsíců) poprvé plavat. Nosily jste pro takto malé dítě nějaké boty speciálně k bázenu? nebo tam chodily bosy? Případně jaké boty? Sandálky? Děkuji :)

Přečtěte si článek: Plavání kojenců a batolat - od kolika měsíců?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 09.09.18 21:37
@siminka1233 píše:
Ahoj, za týden jdeme se synem (16 měsíců) poprvé plavat. Nosily jste pro takto malé dítě nějaké boty speciálně k bázenu? nebo tam chodily bosy? Případně jaké boty? Sandálky? Děkuji :)

Bosy.

Taka
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 09.09.18 21:38

Všichni máme SlipStop a senzace. Mají různé vzory. Vyzkoušeno na vlastní noze a vážně super :palec:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 09.09.18 21:40

Já se s dovolením přidám,čeká nás také premiéra a řekli nám,že máme mít (my
maminky)nějaké boty k bazénu,které nekloužou,žádné žabky apod. Jen si trochu neumím představit,co si mám obout. Všechny varianty,které mě napadají,jsou kluzké. :nevim:

evca1986
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 22:00

Já i malá nosíme k bazénu crocsy ;)

tulipán
Závislačka 2951 příspěvků 09.09.18 22:09

Detem crocs a sobe a manzelovi Arena boty, opravdu neklouzou. Okolo bazenu klidne boso, ale ve sprachach bych to nedala, ja se hrozne stitim cizich podlah a macet si nohy v cizi pene je pro me nemozne k preziti.

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 09.09.18 22:13

Vzhledem k tomu, že pro moje děti je dostatečný opruz se převléknout, natož se zout, obout a za pár metrů zase zouvat, dopadly boty k bazénu tak, že jsem je nosila v ruce a pak už radši nechávala doma. Mě jako dospělé to neklouže, nemám s pohybem okolo bazénu problém. Malé dítě - chodce začátečníka jsem brávala na ruku, větší dítě šlo za ruku, tak od tří let jsou kluci schopni se pohybovat kolem bazénu libovolně bez uklouznutí bosí.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 09.09.18 22:17
@Hoa Mai píše:
Vzhledem k tomu, že pro moje děti je dostatečný opruz se převléknout, natož se zout, obout a za pár metrů zase zouvat, dopadly boty k bazénu tak, že jsem je nosila v ruce a pak už radši nechávala doma. Mě jako dospělé to neklouže, nemám s pohybem okolo bazénu problém. Malé dítě - chodce začátečníka jsem brávala na ruku, větší dítě šlo za ruku, tak od tří let jsou kluci schopni se pohybovat kolem bazénu libovolně bez uklouznutí bosí.

Hlavně se musí děti naučit, že to klouže. Vylézaly z bazénu a mokrýma ťapkama bez bot hupsaly za námi do vody.

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 09.09.18 22:28
@Russet píše:
Hlavně se musí děti naučit, že to klouže. Vylézaly z bazénu a mokrýma ťapkama bez bot hupsaly za námi do vody.

Ano. To jsem jim samozřejmě vysvětlila, hlavně, že se po tom mokrém nelítá. Ale jsou schopni to respektovat, hlavně že se nemusí každou chvíli přezouvat.

japato
Kecalka 159 příspěvků 09.09.18 23:23

Já i syn nosíme crocsy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >