Reklama

Jaké nepromokavé oteplovačky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 26.12.16 10:01
Jaké nepromokave oteplovacky?

Maminky, shanim dlouho nějaké oteplovacky ve vel. Cca 86. Loni jsme měli z F&F a katastrofa, po chvilce byl malý promoceny az na plenku a to se ve sněhu ani nijak extra nevalel, ale napadaval mu sníh do bobu. Pořadítr mi nějaké znacky, které hned nepromoknou? Bohužel to mám ztížené ještě tím, ze malý je dost hubený, takže oteplovaky podobného střihu jako ma Lupilu by mu moc nesedely. Lepší kdyby to byl střih jako klasické laclace. Děkuji za radu.. Kdyby mel někdo na prodej, rada se podívám. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aliik
Echt Kelišová 8249 příspěvků 26.12.16 10:16

Lindex fix ;) z tech co jsme zatim meli jsou nejlepsi ;)

michee
Závislačka 3586 příspěvků 8 inzerátů 26.12.16 10:18

@Mikys syn má letos oteplováky Lupilu, je hubeňoulinký a Lidl oteplováky mu jsou fakt dobře, má je s laclem a zatím jsou parádní. Krom toho má ještě oteplováky brugi (myslím, že ze sportisima) a taky dobré, ale to nevím, jestli dělají i 86, já vloni kupovala 98/104 a byl v tom celé alpy a byl pořád v suchu.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18729 příspěvků 26.12.16 10:38

Teď jsem klukům koupila softshelové kalhoty, dělají to na míru.
Napíšu Ti zprávu. :hug:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 26.12.16 10:40

Loni i letos kilpi i s bundou a nevím co je promočený dítě…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 26.12.16 10:43

Já byla moc spokojená s ETIREL kombinézou, je dost úzká (takže našeho zápasníka už do ní letos nenacpu), malej se v ní válel několik dní na horách a pohoda. Teplá, lehká, víceméně nepromokne ;)

je to tento typ:
http://komplety-soupravy. heureka. cz/etirel-tarella-cervena/#

ale dělají i samostatné oteplováky.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 26.12.16 10:49

@Mar__tanka1983 Jenže Etirel už letos seženeš jen z bazárku nebo nějaké doprodeje. Paní ve Intersportu mi říkala, že ale mají místo toho letos myslím McKinley a má to ještě lepší parametry…

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 26.12.16 10:51

Lupilu z Lidlu s laclem ( na kšandy ), a spokojenost, a to mám 2 hubeňoury. Jestli myslíš klasickým střihem lupilu bez kšandy, tak kupující jen s kšandami. Ale teď už seženeš jen zbytky, akce je vždy rijen-listopad a ne o to vždycky boj.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 26.12.16 11:17

Lidl nebrat. Promoka to.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 26.12.16 11:19

@Black Cat : dětem ani jedny nepromohly :nevim:

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 26.12.16 11:24
@myskalucka píše:
@Black Cat : dětem ani jedny nepromohly :nevim:

Mým jo. Píšu naši vlastní zkušenost. Už bych to nekoupila.

arrow
Stálice 83 příspěvků 11 inzerátů 26.12.16 11:31

Máme LOAP a paráda. Sloupec 5000, zateplení fleecem, nahoře gumicka na stáhnuti v pase, dole gumicky u nohavic. Syn je hubený, krásně drží. Cena byla asi 600 Kč. Kupovala jsem větší, menší už nebyly, ale Nohavice jdou krasnepodhrnout dovnitř, není to poznat a aspoň vydrží celou zimu. Fakt parada.

Taciras
Extra třída :D 10831 příspěvků 26.12.16 12:14

Oteplovačky nevím, ale loni jsme měli problém s kombinézou. Vrátili jsme se ke značce Snoxx, co měl malý předloni a zatím dobré. Dcera má tu předloňsou po něm a obou spokojenost. Oteplováky jistě budou dělat taky, měli by mít třeba v hervisu.

Ainy
Závislačka 3362 příspěvků 26.12.16 18:00

@Black Cat Tak to koukám, nás loni chytl slejvák na sjezdovce a jediná suchá zůstala dcera v oteplovačkách z Lidlu :nevim: Letos mají obě děti kalhoty i bundy.

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 03.01.17 15:17

Mam dotaz na ty mamky, ktere maji Lidl oteplovacky. Jak jsou na tom ty jejich oblecky s prodysnosti. Jedna vec je, ze se nedostane dovnitr voda/snih. Ale bojim se u nasi rostandy, ktra nepostoji, ze pri behani se urcite zapoti, dychaji ty oblecky z lidlu, nebo diky tomu materialu, co nepromokne se ani nic neodpari? Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama