Reklama

Jake puncochace k modrym satum?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tabitta
Kecalka 425 příspěvků 25.12.16 15:32
Jake puncochace k modrym satum?

Ahoj, mohu požádat o radu? Chceme se setkam s prateli na Silvestra pres den, posedet, popit, nez se vsichni rozejdemeke svym oslavam Silvestra. Je to takova stredne slavnostni udalost. Chci si vzit modre sametove saty, jsou kratke, docela sexy, ale nevim, jake k nim puncochace. Lodicky mam černé i modre, pripadne cernohnede kozacky. Vypadaji cerne, ale pri blizsim ohledání jsou cernohnede. Diky!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 25.12.16 15:46

Punčochy tělové. Lodičky černé OK, kozačky OK, ty modré - to záleží jaký máš odstín šatů a lodiček, jestli by to k sobe šlo..

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 25.12.16 15:48

Punčochy rozhodně černé :pankac: Lodičky klidně černé i modré, to už podle nálady. Hlavně néééé tělové :mrgreen:

tabitta
Kecalka 425 příspěvků 25.12.16 15:55

Jo, to jsem zapomnela napsat, nechci telove! Jednou jsem mela takove jakoby kourove, sly by treba takove? Mám trochu obavu, jestli ty cerne nejsou prilis kontrastni. Saty jsou stredne modre.

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 25.12.16 16:02
@tabitta píše:
Jo, to jsem zapomnela napsat, nechci telove! Jednou jsem mela takove jakoby kourove, sly by treba takove? Mám trochu obavu, jestli ty cerne nejsou prilis kontrastni. Saty jsou stredne modre.

Záleží na odstínu, ale klidně… i ty černé mají různou sytost. Chce to vyzkoušet. Já nosím všechny barvy (krom tělových) :mrgreen:

tabitta
Kecalka 425 příspěvků 25.12.16 16:07

Asi mas pravdu, musim vyzkouset. Já jen uz vymyslim, abych vypadala dobre ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 16:20
@tabitta píše:
Ahoj, mohu požádat o radu? Chceme se setkam s prateli na Silvestra pres den, posedet, popit, nez se vsichni rozejdemeke svym oslavam Silvestra. Je to takova stredne slavnostni udalost. Chci si vzit modre sametove saty, jsou kratke, docela sexy, ale nevim, jake k nim puncochace. Lodicky mam černé i modre, pripadne cernohnede kozacky. Vypadaji cerne, ale pri blizsim ohledání jsou cernohnede. Diky!

puncochy telove ;) lodicky crne

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 25.12.16 16:24

Osobně jsem odpůrce barevných punčoch. Volila bych klasické tělové silonky, popř. bych ještě snesla černé, ale jinou barvu ani náhodou. :oops:

tina1979
Závislačka 2763 příspěvků 25.12.16 16:32

Tak ono zalezi na odstinu te modre. Ja bych volila telove, ale o s cernou to jde.

tabitta
Kecalka 425 příspěvků 25.12.16 16:41

Tak ja myslim, ze Viktorka vpravo vypada v cernych super :potlesk:

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 25.12.16 16:57

Mám tmavěmodré šaty a volím černé neprůhledné punčocháče a černé lodičky.

bibie
Kecalka 343 příspěvků 25.12.16 18:06

Pokud chces vypadat vic sexy, zvol cerne silonky. Jinak min 60den cerne puncochy. Vse nejlepe samodrzici-prodava intimisimi, nesnasim rysujici se svy a pas u puncoch a partner nesnasi puncochy…Cerne lodicky, modre jsou uz prilis.

bibie
Kecalka 343 příspěvků 25.12.16 18:06

Pokud chces vypadat vic sexy, zvol cerne silonky. Jinak min 60den cerne puncochy. Vse nejlepe samodrzici-prodava intimisimi, nesnasim rysujici se svy a pas u puncoch a partner nesnasi puncochy…Cerne lodicky, modre jsou uz prilis.

tabitta
Kecalka 425 příspěvků 25.12.16 18:25
@bibie píše:

Máš pravdu, vezmu si punčochy. A proč 60den?

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 25.12.16 18:28

Cerne nebo kourove - do seda

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama