Jake puncochace k modrym satum?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tabitta
Kecalka 441 příspěvků 25.12.16 15:32
Jake puncochace k modrym satum?

Ahoj, mohu požádat o radu? Chceme se setkam s prateli na Silvestra pres den, posedet, popit, nez se vsichni rozejdemeke svym oslavam Silvestra. Je to takova stredne slavnostni udalost. Chci si vzit modre sametove saty, jsou kratke, docela sexy, ale nevim, jake k nim puncochace. Lodicky mam černé i modre, pripadne cernohnede kozacky. Vypadaji cerne, ale pri blizsim ohledání jsou cernohnede. Diky!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 25.12.16 15:46

Punčochy tělové. Lodičky černé OK, kozačky OK, ty modré - to záleží jaký máš odstín šatů a lodiček, jestli by to k sobe šlo..

Taky jedna
Extra třída :D 11918 příspěvků 25.12.16 15:48

Punčochy rozhodně černé :pankac: Lodičky klidně černé i modré, to už podle nálady. Hlavně néééé tělové :mrgreen:

tabitta
Kecalka 441 příspěvků 25.12.16 15:55

Jo, to jsem zapomnela napsat, nechci telove! Jednou jsem mela takove jakoby kourove, sly by treba takove? Mám trochu obavu, jestli ty cerne nejsou prilis kontrastni. Saty jsou stredne modre.

Taky jedna
Extra třída :D 11918 příspěvků 25.12.16 16:02
@tabitta píše:
Jo, to jsem zapomnela napsat, nechci telove! Jednou jsem mela takove jakoby kourove, sly by treba takove? Mám trochu obavu, jestli ty cerne nejsou prilis kontrastni. Saty jsou stredne modre.

Záleží na odstínu, ale klidně… i ty černé mají různou sytost. Chce to vyzkoušet. Já nosím všechny barvy (krom tělových) :mrgreen:

tabitta
Kecalka 441 příspěvků 25.12.16 16:07

Asi mas pravdu, musim vyzkouset. Já jen uz vymyslim, abych vypadala dobre ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 16:20
@tabitta píše:
Ahoj, mohu požádat o radu? Chceme se setkam s prateli na Silvestra pres den, posedet, popit, nez se vsichni rozejdemeke svym oslavam Silvestra. Je to takova stredne slavnostni udalost. Chci si vzit modre sametove saty, jsou kratke, docela sexy, ale nevim, jake k nim puncochace. Lodicky mam černé i modre, pripadne cernohnede kozacky. Vypadaji cerne, ale pri blizsim ohledání jsou cernohnede. Diky!

puncochy telove ;) lodicky crne

Kotatko03
Echt Kelišová 8114 příspěvků 25.12.16 16:24

Osobně jsem odpůrce barevných punčoch. Volila bych klasické tělové silonky, popř. bych ještě snesla černé, ale jinou barvu ani náhodou. :oops:

tina1979
Závislačka 2763 příspěvků 25.12.16 16:32

Tak ono zalezi na odstinu te modre. Ja bych volila telove, ale o s cernou to jde.

tabitta
Kecalka 441 příspěvků 25.12.16 16:41

Tak ja myslim, ze Viktorka vpravo vypada v cernych super :potlesk:

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 25.12.16 16:57

Mám tmavěmodré šaty a volím černé neprůhledné punčocháče a černé lodičky.

bibie
Kecalka 350 příspěvků 25.12.16 18:06

Pokud chces vypadat vic sexy, zvol cerne silonky. Jinak min 60den cerne puncochy. Vse nejlepe samodrzici-prodava intimisimi, nesnasim rysujici se svy a pas u puncoch a partner nesnasi puncochy…Cerne lodicky, modre jsou uz prilis.

bibie
Kecalka 350 příspěvků 25.12.16 18:06

Pokud chces vypadat vic sexy, zvol cerne silonky. Jinak min 60den cerne puncochy. Vse nejlepe samodrzici-prodava intimisimi, nesnasim rysujici se svy a pas u puncoch a partner nesnasi puncochy…Cerne lodicky, modre jsou uz prilis.

tabitta
Kecalka 441 příspěvků 25.12.16 18:25
@bibie píše:

Máš pravdu, vezmu si punčochy. A proč 60den?

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 25.12.16 18:28

Cerne nebo kourove - do seda

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >