Reklama

Kde sháníte podprsenky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 20.12.16 13:16
Kde sháníte podprsenky?

Zdravím dámy, mám dotaz, nebo bych Vás spíš chtěla poprosit o radu. Mam prsa 75E, a vůbec netuším, kde sehnat podprsenku takové velikosti. Přes inetrnet si ji koupit netroufnu a v obchodech jako je HM nebo C&A jsem podprsenky velikosti 75E nikdy nenašla. Proto se ptám, jakou velikost máte Vy, a kde podprdy kupujete? Děkuju předem za jakýkoli tip. :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 20.12.16 13:18

Mám stejnou velikost jako Ty a kupuju podprsenky zásadně u Victoria´s se­cret. Přímo z jejich ofiko stránek. Už několik let na ně nedám dopustit :pankac:

Tersuita
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 20.12.16 13:19

Tak já mám spíš opačný problém - velikost 70A/70B - a jakkoli vycpaná podprsenka mi vždycky někde odstávala. Až jsem konečně zašla přímo do obchodu se spodním prádlem, prodavačka mi nanosila asi 10 střihů a z toho jeden jediný byl ten pravý. Od toho jsem vzala černou a bílou a teď se jen modlím, aby vydržely. :) A jestli se nerozpadnou po pár praních, tak příště půjdu zase tam… Přijde mi to jako nejlepší řešení pro jakoukoliv netypickou velikost…

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 20.12.16 13:21

V Timu. Také mám velké košíčky a malý obvod. Najdi Timo.cz

Markétka90
Kecalka 400 příspěvků 2 inzeráty 20.12.16 13:22

V tescu maji taky velké velikosti kupovala jsem 90E

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 20.12.16 13:24

Ahoj, já podprsenky kupuji jedině v Triumph. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 13:25

65 F… Le Chaton

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 20.12.16 13:26

Astratex. Mám opačný problém (85A) a ta se v kamenném obchodě prakticky nedá sehnat. Většinou jsem to řešila 80B, ale tak 85A sedí o moc lépe.

Markétka90
Kecalka 400 příspěvků 2 inzeráty 20.12.16 13:28

@Jana Wei a jak to potom funguje? Ty si to zaplatís těch 5 doma vyzkoušíš a zbytek pošleš zpátky, hradíš poštovné? Oni ti pak vrátí peníze za ty 3, které si poslala zpět?

Elenloth
Závislačka 3797 příspěvků 20.12.16 13:28

@superwoman A máš dobře změřené míry? To je základ, než se vydáš něco hledat.
Pokud nejsi z okolí Prahy, tak Timo nebo Triola má prodejny různě po republice. V Praze obchody Správná podprsenka, tam mají velice široký výběr velikostí. Nebo to zkusit odhadnout a objednat více z nějakého eshopu s tím, že to potom vrátíš, pokud prostě nemáš dostupný nějaký kamenný obchod. Ještě mě napadl Mark and Spencer v nějakém obchodním centru, mají taky větší košíčky.

Ornwen
Závislačka 4267 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 13:28

Caresse, já mám teda celkem normální velikost (70/75 C/D záleží na střihu) ale když chci fakt pěknou podprsenku, co sedí, jdu tam.

luffinka
Závislačka 2895 příspěvků 20.12.16 13:30

Holky já mám 80E-F a nakupuji teď nově přes Atstratex. Přes internet sice nenakupuji běžně, ale když se vyberu tak si nechám zaslat do Vodičkovky v centru Phy (teď se tuším přestěhovali) a tam si to prozkouším. Prodavačka se mrkne ( pokud chcete) a poradí :) Já si třeba celou dobu kupovala špatný obvod.

Příspěvek upraven 20.12.16 v 13:51

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 13:31

Vzhledem k rozměrům (90H) a hlavně tomu, že nesnesu kostice (i odborně vybraná podprsenka se mi začala ošklivě zařezávat) mi nezbývá než Astratex. Ti mají navíc velice jednoduše udělané vracení kousků, co nesedly, takže za sebe je doporučuji.

loppy
Kecalka 238 příspěvků 20.12.16 13:36

Kupuji v Astratexu, mám 70E, s kosticemi a sedi mi skvele. Jinak nemám šanci…

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 20.12.16 13:38
@superwoman píše:
Zdravím dámy, mám dotaz, nebo bych Vás spíš chtěla poprosit o radu. Mam prsa 75E, a vůbec netuším, kde sehnat podprsenku takové velikosti. Přes inetrnet si ji koupit netroufnu a v obchodech jako je HM nebo C&A jsem podprsenky velikosti 75E nikdy nenašla. Proto se ptám, jakou velikost máte Vy, a kde podprdy kupujete? Děkuju předem za jakýkoli tip. :lol:

Já mám 85 E a jelikož nesnesu žádnou jinou, nežli sportovní, protože mě to je nepříjemný(kostice, krajka,,,),tak si kupuju v Decathlonu.Ale pokud ti o sportovní nejde, tak to asi neporadim :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama