Jaké stupátko pro Valco Snap

15578
19.8.15 13:26

Jake stupatko pro Valco Snap

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nekdo ma stupatko pro druhe dite ke kocarku Valco snap 4, a konkretne jake? Ma tam dite dost prostoru mezi korbickou a madlem? Podle obrazku mi prijde, ze je tam hodne malo mista.
Chtela jsem koupit Valco snap 4, ale stupatko pro starsiho syna je pro mne dulezite, vyuzivam ho denne.
Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

485
19.8.15 13:30

Mě bylo řečeno, že se k tomuto kočárku stupátko nedá přidat, rpotože je to golfáč. A když ti na to bude náhodou něco pasovat a s kočárem se něco stane, tak ti neuznají reklamaci.
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 13:30
@Andik333 píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nekdo ma stupatko pro druhe dite ke kocarku Valco snap 4, a konkretne jake? Ma tam dite dost prostoru mezi korbickou a madlem? Podle obrazku mi prijde, ze je tam hodne malo mista.
Chtela jsem koupit Valco snap 4, ale stupatko pro starsiho syna je pro mne dulezite, vyuzivam ho denne.
Diky moc
já mam nějaké univerzální a v pohodě. Jen když je mimco v lehu, tak je to nic moc
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 13:33
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.16 22:39

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenost s kombinací chlap a stupátko :-) Vysvětlím - chtěla bych si koupit valco snap4, ale bojím se, když tam připojím stupátko, že mi ho manžel hodí na hlavu kvůli tomu, že o něj „zakopává“… Díky za postřehy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 10:28

Ahoj obnovuji. Mate někdo zkušenost s kočárkem Valco snap 4 v kombinaci se stupatkem lascal buggy board maxi? Nechce se mi kupovat jiný kočárek, ale zároveň potřebuji staršího občas popovezt, když spěcháme. Zatím bylo mrne v hlubokém, ale leze mi z nej ven :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
22.3.17 10:47

@Tichošlápek najdi si na fb skupinu my máme valco, tam je několik tisíc členů a určitě ti někdo poradí a třeba dá i fotky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 10:50

@sarink nemám fb :)) proto se ptám tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
22.3.17 11:07
@Tichošlápek píše:
Ahoj obnovuji. Mate někdo zkušenost s kočárkem Valco snap 4 v kombinaci se stupatkem lascal buggy board maxi? Nechce se mi kupovat jiný kočárek, ale zároveň potřebuji staršího občas popovezt, když spěcháme. Zatím bylo mrne v hlubokém, ale leze mi z nej ven :lol:

Ahoj, ja tuhle kombinaci mela a uplne v pohodě. Starší si někdy vlezla mezi madlo a boudičku, někdy se držela madla. Pokud byla bouda v lehu, bylo to pro ni mene pohodlne, ale taky se tam vesla.
Jezdily jsme tak, když bylo vetsi kolem 3 let a mensi rok. Pak už starší nechtěla, mela radši koloodrazedlo.
Ja s tim byla spokojena..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 11:21

@7654 paráda moc díky :) starší ma dva a půl a mladší osm měsíců, tak to ještě nějakou dobu využijeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
22.3.17 11:33
@Tichošlápek píše:
@7654 paráda moc díky :) starší ma dva a půl a mladší osm měsíců, tak to ještě nějakou dobu využijeme

V tom veku jsme se snapem taky začínaly, mam deti 2 roky od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama