Jakou hračku pro 6 měsíční

1053
23.11.18 19:30

Jakou hračku pro 8 měsíční

Hledám inspiraci na dárek pro osmiměsíční holčičku. Chtěla bych pro ní něco vkusného, ale zároveň interaktivního, ideálně co rozvíjí češtinu, protože vyrůstá v zahraničí. Když byly malé moje děti, měly FisherPrice hrnec, nějaké piánko, hracího slona od Lamaze. Co frčí teď :lol:? Cenově do 1,5tis. Děkuji za tipy! :kytka:
edit - když jsem dotaz odeslala, dopočítala jsem se, že už je jí 8 měsíců, ale název neumím změnit :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12297
23.11.18 19:34

@emari u nás frčí cokoliv co hraje, od fisher price máme knížku říkanek, ta je pěkná. Ale na to bude ještě maličká, tak co od fp toho pejska, zpívá české říkanky, abecedu..a je to plyšáček ;) první dcerka ho dostala ve 4měsících.

A nebo třeba pohádkového medvídka , toho dcerka taky miluje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15344
23.11.18 19:46

Fisher price je super, teď jsou krásní mluvící pejsek, nebo pro holku pejskova sestřička. Mluví, zpívají česky. Umí asi 100 slov. Je to určené od 6 měsíců do 3 let takže by to mohlo bavit trochu dyl :lol: koukni tady do recenzí, nedávno tu na něj bylo testování :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
23.11.18 22:04

Nebo od fp mic, taky zpiva a hraje. Ale priklanela bych se k tomu pejskovi.nebo my mame medvidka Tondu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
23.11.18 22:41

Pokud chces neco, ceho nebude mit plne skrine, tak opravdu bud Pejskuv stolecek, vyuzije ho tak od 8 mesicu… Nebo Yookidoo kouzelny kohoutek, ten se malemu libil uz v tech 6 mesicich, ted v 9 si ve vane hraje jen s nim… A miluje ho i triletak. U nas TOP hracka do vany. Akorat tedy nerozviji cestinu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama