Jaký dárek pod stromeček pro puberťačku ????‍♀️

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20
23.11.21 18:46

Jaký dárek pod stromeček pro puberťačku ????‍♀️

Lidičkové, chtěla bych se optat, co přinese Ježíšek Vašim devčátkům ve věku deset let a víc… Potřebuji inspiraci.. Díky Petra :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5872
23.11.21 18:51

Proboha pořád se ptá někdo, co déčku pod stromek :roll: nejlíp zná své dítě rodič ne? Ví co ho baví, co má rád atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
23.11.21 18:52

Kosmetiku, obleceni, playstation, mobil, tablet, notebook, chytre hodinky, lego friends…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.11.21 18:54

@GabinkaCh
Chtěla jsem pouze inspiraci.. Vím velmi dobře, co má moje dcera ráda a co jí baví.. Jen jsem chtěla jak jsou na tom ostatní rodiče.. :palec: Nemusíte být hned nepříjemná.. Děkuji a přeji hezký večer Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
671
23.11.21 19:04
@Petrulíno píše:
Lidičkové, chtěla bych se optat, co přinese Ježíšek Vašim devčátkům ve věku deset let a víc… Potřebuji inspiraci.. Díky Petra :nevim:

Co nějakou vonavku nebo lesk na rty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
23.11.21 19:07

Knížky, oblečení, kosmetiku, hru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4468
23.11.21 19:07

Mám desetileteho kluka a i když ví, jak to je s Ježíškem, píše si dopis.
Takze mám z čeho vybírat :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
23.11.21 19:14

Kosmetiku (hlavně odličovací, ať nebere druhé ségře), power banku, kuchařku asijská jídla, plyšový overal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.11.21 19:18

@Jarka K s tím Ježíškem to máme stejně :D i když ví co a jak.. Vždycky po večeři chodí s tatínkem hledat první hvězdu :srdce: a já honem potichoučku skládám dárečky pod stromeček.. Pak se zavře v obýváku taťka a „mluví“ s Ježíškem :D otevřeme dveře a já jenom koukám na ty její oči jak svítí :srdce: :srdce:.. Hrozně se na tohle těším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
23.11.21 19:19

Dcera 14 let hrozně touží po plášti na chemický kroužek, penyboard, oblečení ( šaty,2× mikina,3× triko) kosmetika (řasenka, lesk na rty), parfém, knížka, gelové tužky, náušnice.
Vánoce u nás moc neřešíme jelikož si kupujeme celý rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
690
23.11.21 19:29

Drzak na telefon se svetlem, kosmeticky organizer, kosmetika, obleceni, prenosna tiskarna k telefonu… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54198
23.11.21 19:42

@Petrulíno snad si každé dítě umí říct co chce. Každé dítě je přece jiné a to co baví jedno nemusí bavit druhé ;) a pak je rozdíl 10let a třeba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
23.11.21 20:07

V tomhle věku už bych se normálně zeptala, co by chtěla. Lepší než střílet od boku. Dárek jako překvapení bych vybírala podle zájmů a koníčků, o čem často mluví a podobně. Nebo se jít projít po obchodech, určitě si všimneš, co ji zaujme a po čem bude koukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
23.11.21 20:13

Desetileté holce kosmetiku? :D tak to jsem asi z úplně jiného světa. V deseti letech je to za mě ještě spíš dítě než aby si patlala lesk na rty, nebo noční a denní krérmy. Mojí by to radost neudělalo, ale u nás lego, hlavolamy, malířské potřeby (třeba stojan na plátna), hra na počítač (minecraft,…), plyšák, barbie, nějaké věděcké sady na pokusy (hra), nebo vykopávání kamínků nebo kostí dinosaura (taky hra v hračkářstvích) a podobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6411
23.11.21 20:23

@Olina95 jak prosím vypadá hra vykopávání kamínků a kostry dinosaura? Dala bys prosím, odkaz?

U nás taky letí Lego a i Barbie a kvanta knih. Ale je pravda, že má i to líčení v jemných barvách a zkouší různé jemne variace a na rty má barevnou pomadu a tu přejede bezbarvým leskem. Ale ven tak nechodí, je pravda, že jsem vymekla teď, kdy jsou věčně doma skrz povinné karantény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat