Jaký granule pro stěně vlčáka?

1824
28.5.18 19:21

Jaký granule pro stěně vlčáka?

Ahoj chtěla bych poprosit jaký granule byste mi poradili pro půlroční stěně vlčáka. Prvně jsme používali naky od veterináře ale stali 1800 a kvalitou bych řekla podprůměrné tak jsme pořídili Brit premium junior large který byli při porovnání složení lepší než ty od veterináře no hold chtěj mít provizi., ale bohužel ty britky nám nesedí pejsek má od ty doby ridkou stolici. Tak bych chtěla poprosit o typ na kvalitní granule?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11416
28.5.18 19:25

Rozhodně bych volila něco kvalitnějšího, než prémiový Brit. Alespoň Brit Care, lépe Carnilove. Ideální N&D, klidně ta nižší řada, pořád je to na naše poměry nesmírně kvalitní a za slušnou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
28.5.18 19:32

@Fjodorka No já teď narazila na internetu na calibru antialergeni superpremiovou tady je složení jsou špatný nebo ne? Hlavní výhody produktu Calibra Dog HA Junior Large Breed Chicken & Rice:

• Vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah obilovin (pouze rýže)
  • Hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností
  • Přídavek kloubní výživy pro zdravý vývoj pohybového aparátu

Složení: kuřecí moučka (23 %), dehydratované kuře (20 %), rýže, pivovarská rýže, drůbeží tuk (konzervováno přírodními tokoferoly), sušené řepné řízky, kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), lososový olej, mořské řasy, sušená jablka, sušený špenát, prebiotika (mannan-oligosacharidy 150 mg/kg, beta glukany 125 mg/kg, frukto-oligosacharidy 90 mg/kg), směs bylinek a ovoce (extrakt z pomeranče, rozmarýn, petržel, tymián - 320 mg/kg), glukosamin hydrochlorid (290 mg/kg), chondroitin sulfát (180 mg/kg), extrakt z juky (85 mg/kg).
Energetická hodnota: 3 740 kcal/kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51938
28.5.18 19:35

@Tejy calibra je nekvalitní :? Wolfsblut- má hodně příchutí, N&D, já krmím Barking heads, prostřední fena citlivka a barking jí sedí nejlépe a štěněti barking heads taky chutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3507
28.5.18 19:45

Kdyz jsem mela stene, krmila jsem ji N&D, taky si myslim, ze za dobrou cenu dobra kvalita. Ted uz mam dospelyho psa a snad uz jsme se ustalili na Taste of the Wild, zda se mi to jako nejprijatelnejsi pomer cena/kvalita. Na Brita jsem se ptala pani, od ktery beru prave moje granule, a rikala, ze kvalita je nesrovnatelna, Brit je o nejakych 50 Kc/kg levnejsi, a pritom jsem taky cetla hodne chvaly na tuhle znacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
28.5.18 19:47

Calibru fakt ne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
28.5.18 20:01

Taste od Wild, Orijen, Acana jsou asi nejkvalitnější ovšem dost drahé :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51938
28.5.18 20:05

Z obyčejného brita na orijen bych se teda bála :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
28.5.18 20:20

Já krmím Labradora Britem premium Care podle věku, občas konzervy Brit s lososem apod. Současný věk 13 let a 3m. a je v celkem dobré kondici. :palec: Vlčákovi bych klidně občas dával v dospělosti i konzervy. Nemusí být nepřetržitě na granulích a z masa třeba s rýží mají větší radost. :dance: Vlčák se mi taky dožil přes 12 let a nebyl tenkrát krmen úplnou kvalitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
28.5.18 20:35

@Jirka765 tak Brit nám nesnese jinak krom granulí kupuju konzervy pro štěňata kapsičky a vařím mu maso doma ty granule používám spíš k tomu že mu to přimícháme.
@Celeste97 Tak na ceně až tak nesejde pokud je to za kvalitu ale jak jsme platili u veterináře 1800 za fortify u kterých mi to složení přijde dost blbí.
Drůbeží moučka (26 %), rýže, kukuřice, kukuřičný gluten, rybí moučka, drůbeží tuk, kukuřičné klíčky, lněné semeno, rostlinná vláknina, hydrolyzovaný kolagen, kokosový olej, rybí tuk, čekankový inulín (zdroj FOS), kvasnice (zdroj MOS), doplňkové látky, glukosamin, chondroitin-sulfát, methylsulfonylmethan (MSM), semena Chia, L-karnitin, lysin, methionin, chlorid sodný.

Analytické složky:

Protein 28 %, tuk 14 %, anorganické látky 6 %, hrubá vláknina 2,5 %, Ca 1,1 %, P 0,9 %, Na 0,3 %, glukosamin 490 mg/kg, chondroitin-sulfát 300 mg/kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
28.5.18 20:42

Holky naposledy a jaký máte názor na k-9 nebo na eukanuba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6580
28.5.18 20:45

Eukanuba nee. Je to jaký vlčák? Československý? Saarlosák? Volila bych BARF, ale přidat se do FB skupiny BARF a pořádně nastudovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
28.5.18 20:47

Mam taky stěně stejneho plemene a bereme N&D…pomer kvalita/cena dle mě nejlepší. A psovi chutna…ale jemu chutná i hlína…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
28.5.18 20:47

Taste of fild. Super granule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51938
28.5.18 20:56
@Tejy píše:
Holky naposledy a jaký máte názor na k-9 nebo na eukanuba?

přečti složení, ani jedny. mrkni na ifaunu, tam je diskuzí o granulích víc než dost :palec: Určitě ne marketovky a granule ze zverimexu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama