Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj,
doporučíte mi nějaký dobrý interaktivní stolek? Líbí se mi stolek od Fisher price. Nebo doporute nějakou jinou stejně zábavnou hračku
.
Trosku drazsi, ale snad nejlepsi co jsem videla: http://www.babiescb.cz/…er-price.jpg
Mame a spokojenost nejvetsi.
terak píše:
Trosku drazsi, ale snad nejlepsi co jsem videla: http://www.babiescb.cz/…er-price.jpgMame a spokojenost nejvetsi.
Ten jsem koupila minulý týden pro malou k narozeninám,a jsem z něj unešená ![]()
Ten jsem přesně chtěla k Vánocům koupit, jen jsem chtěla vědět jestli si s tím dítě fakt vyhraje. Naší malou nejvíc baví aktivní chodítko od Chicca a to ještě nechodí
.
http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/…-2-v-1-modry
Máme tenkhle a je vážně super, hraje si s ním ještě teď(a to mu jsou skoro 2r), halvně s tou stranou na kostky. JInak piano atd taky dobrý ![]()
Piano jde i vyndat a vůbec celá harcí plocha sundat z nožiček a dítě si hraje na zemi…
Terrad píše:
Ten jsem přesně chtěla k Vánocům koupit, jen jsem chtěla vědět jestli si s tím dítě fakt vyhraje. Naší malou nejvíc baví aktivní chodítko od Chicca a to ještě nechodí.
Vyhraje. Zatim je ve fazi, kdy nekoordinovane mlati do klaves, ale dokaze si s tim sam hrat treba patnact minut (bez asistence) a neustale se k tomu vraci (ma to dva mesice). Pomalu si vsimam, jak uz nektere veci dela cilene, otaci listy knizecky atd. Hlavne to hezky hraje a teda muzu rict, ze to dost vydrzi ![]()
http://www.babiescb.cz/…er-price.jpg
Tenhle mají naše dvojčata od narozenin a je super
Akorát už jsem musela sundat nožičky, protože si ho všude přistrkali a lezli na to
![]()
máte holky na ten stoleček pro dvojčata odkaz?
díky
též by se mi líbil
Je výše, ale tak třeba tady http://www.funkids.cz/…cesky-p7530/ ![]()
janinkaz píše:
Je výše, ale tak třeba tady http://www.funkids.cz/…cesky-p7530/
Tak nad tímhle stolečkem taky „slintám“, ale máme doma už dva po mladší sestře (taky od fisher price, ale starší samozřejmě a né tak „fešácký“), takže u nás je to zbytečné… Ale pořád po něm pokukuju … ![]()
Liduš88 píše:terak píše:Ten jsem koupila minulý týden pro malou k narozeninám,a jsem z něj unešená
Trosku drazsi, ale snad nejlepsi co jsem videla: http://www.babiescb.cz/…er-price.jpgMame a spokojenost nejvetsi.
Máme doma už rok a jsme spokojení.
takže ten stoleček se dá dát i jen na zem?pro děti co nestojí?myslíte, že by si s tím už hrálo dítko v půl roce? že by jsem to koupila malýmu na vánoce ![]()
janinkaz píše:
Je výše, ale tak třeba tady http://www.funkids.cz/…cesky-p7530/
Díky za tenhle odkaz
, chtěla jsem ho objednat spolu s pejskem od FP a vycházelo by to o víc jak 400Kč
.