Jaký kočárek? Mamas&Papas?

663
30.3.16 12:00

Jaký kočárek? Mamas&Papas?

Prosím poraďte mi s výběrem kočárku, pokud máte zkušenosti. Jde mi o:

• dobře ovladatelný, lehký
  • dostatečně velký (např. nuna je strašně malinký)
  • hezký design, dost se mi líbí kožená, hnědá madla, ale to bych asi chtěla moc :D
  • bydlíme ve městě, ale moc se mi nelíbí, jak ty sporťáčky strašně hrkaj

Mě se líbí Mamas&papas Urbo2 nebo Armadillo nebo prostě takové podobné typy. Máte zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27357
30.3.16 12:11

Mam asi od roka urbo 2 s koženou hnědou rukojeti. Do města super, krásný, lehký a skladný. Nehrka. Malé je 2,5 a pořad se tam i na spaní tak nějak vejde a to má asi metr. Záleží, co od toho chceš. Já ho chci prodat a koupit golfky, nebo už možná nic, ale občas se kočárek porad hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
30.3.16 12:17

Já nevím, co dál, malý je zatím malý, netuším, jak dlouho ho budeme chtít používat.. Ale do začátku určitě chci na každodenní ježdění po městě, všude jsou kostky a nelíbí se mi, jak ty malinkatý kolečka hrkaj, tenhle nehrká, jo?
Ségra používala kočárek dlouho, skoro do 3 let a měla velkej koš, využívala dost na nákup a tak. :D Neodrbe se ta stříbrná konstrukce? :)
Za kolik budete prodávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27357
30.3.16 12:21

No, jako na kostky to není, to ti bude hrát každý kočárek. Trochu poškrábáný je, ale stále stříbrný, poškrábe se skoro kazdy kocarek, pokud se normálně používá. Možná jako nevýhodu bych brala kolečka, je na nich hodně vidět používání, kamínky a tak.

O ceně jsem zatím ne premyslela, musím se podívat. Mám k tomu i tašku, ale bydlím v Německu, do Čech jezdíme jen obcas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27357
30.3.16 12:27

Mám tenhle. Výhoda je, že ho skoro nikdo nemá a vypadá vyborně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4682
30.3.16 13:08

@misheila7 měla jsem urbo a vydržela jsem s ním cca 4 měsíce. Pak musel z domu. Prostě do Prahy, kde jsou všude kostky, rozbité chodníky, obrubkíky, nájezdy po schodech… to fakt není vhodný kočárek :-/ Ale jinak je dokonalý a byl to můj miláček. Jen ho doporučím spíš do nákupních center a na hladké chodníky. Rozhodně ne na horší cesty.

Vyměnila jsem ho za Solu a jsem max. spokojená. K tomu mám golfky Recaro Easylife (dokoupila jsem si madlo a dcera ten kočárek miluje).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
30.3.16 13:13

@misheila7 to by se ti mohl libit Joolz Day tusim. je takovy s hnedyma madlama a me se libi moc, na mesto myslim bude v pohode. jen ta cena, ze :mrgreen: 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
30.3.16 15:18

A co Mylo od M&P? Projela jsem s ním všechno a sporťák je obrovsky prostorný. Sola je super, ale sporťák mi připadá malý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
31.3.16 11:35

Holky a co Mutsy? Nevíte jaký je rozdíl mezi Evo, Igo a Nexo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
31.3.16 11:36

@bartoel1 Mylo se mi nelíbí, vypadá jak pavouček. :(
@Ladie Já se právě obávám, že u nás by to asi taky nešlo. Hladké cesty tu fakt nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4682
31.3.16 16:16

@bartoel1 sola má sedačku stejnou, jako Urbo (je se liší v detailech u stříšky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
31.3.16 17:07
@misheila7 píše:
@bartoel1 Mylo se mi nelíbí, vypadá jak pavouček. :(

no vidíš, mě připomíná chobotnici nebo kancelářskou židli :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek