Reklama

Jaký koupit golfový kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pidulka81
Kecalka 152 příspěvků 02.01.17 21:23
jaky koupit golfovy kocarek

Ahoj maminky, muzete mi poradit nejaky dobry golfovy kocarek s uplnym polozenim miminka do lehu? Mala se mi uz skoro nevejde do korbicky tak to budeme muset resit.Jsou ji 4 mesice a kousek.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 13 inzerátů 02.01.17 22:06

@Pidulka81 Takovému prckovi kup poradny sportak a ne rachtave golfky.

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 02.01.17 22:09

Souhlas, v golfaci z ni vytresej dusi a navic se do nej nevejde poradnej fusak… ja koupila golfac az v 15 mesicich do ty doby mel sportak…

Pomka
Kelišová 7318 příspěvků 02.01.17 22:10

@Pidulka81 já bych takhle malý miminko do golfek nedala :think: Osobně bych zvažovala koupi jiného hlubokého kočáru (já jsem tam měla dítě asi do 8 měsíců a to je dlouhá). Když už teda sporťák, tak sporťák s nafukovacíma kolama, prostě aby pružil a nedrncal. Navíc mně by vadilo, že bude takový prcek ve sporťáku v zimě (i když vím, že někdo bude namítat, že se tam dá vozit mimino).

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 02.01.17 22:34

Myslela jsi asi sporťák, ne? Golfáč až se rozchodí ;)

whooro
Kecalka 192 příspěvků 02.01.17 22:38

Měli jsme od 4m Nuna Pepp, jde do lehu, polohovatelne nozicky, rucicky, k nemu nam zadara prisel i nanoznik, pod ten v klidu nacpu jeste fusak Emitex. Ale mela jsem kocaru vic. Nuna je sice pekna, dokonce i odpruzena, ale spis na prochazky do mesta a do obchodu :)

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 02.01.17 22:55

Ahoj Holky me by taky zajímalo jaký koupit dobry sportak co vydrží i terén :hug:

Pidulka81
Kecalka 152 příspěvků 03.01.17 08:05
@Misheli píše:
Myslela jsi asi sporťák, ne? Golfáč až se rozchodí ;)

jj. golfac ne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zemřel herec Milan Šimáček (†56). Zřejmě ho zabila rakovina jater

Během pondělní noci zemřel herec Milan Šimáček (†56), známý z filmů Černí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama