Jaký koupit golfový kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pidulka81
Kecalka 154 příspěvků 02.01.17 21:23
jaky koupit golfovy kocarek

Ahoj maminky, muzete mi poradit nejaky dobry golfovy kocarek s uplnym polozenim miminka do lehu? Mala se mi uz skoro nevejde do korbicky tak to budeme muset resit.Jsou ji 4 mesice a kousek.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17718 příspěvků 12 inzerátů 02.01.17 22:06

@Pidulka81 Takovému prckovi kup poradny sportak a ne rachtave golfky.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7885 příspěvků 02.01.17 22:09

Souhlas, v golfaci z ni vytresej dusi a navic se do nej nevejde poradnej fusak… ja koupila golfac az v 15 mesicich do ty doby mel sportak…

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 02.01.17 22:10

@Pidulka81 já bych takhle malý miminko do golfek nedala :think: Osobně bych zvažovala koupi jiného hlubokého kočáru (já jsem tam měla dítě asi do 8 měsíců a to je dlouhá). Když už teda sporťák, tak sporťák s nafukovacíma kolama, prostě aby pružil a nedrncal. Navíc mně by vadilo, že bude takový prcek ve sporťáku v zimě (i když vím, že někdo bude namítat, že se tam dá vozit mimino).

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 02.01.17 22:34

Myslela jsi asi sporťák, ne? Golfáč až se rozchodí ;)

whooro
Kecalka 192 příspěvků 02.01.17 22:38

Měli jsme od 4m Nuna Pepp, jde do lehu, polohovatelne nozicky, rucicky, k nemu nam zadara prisel i nanoznik, pod ten v klidu nacpu jeste fusak Emitex. Ale mela jsem kocaru vic. Nuna je sice pekna, dokonce i odpruzena, ale spis na prochazky do mesta a do obchodu :)

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 02.01.17 22:55

Ahoj Holky me by taky zajímalo jaký koupit dobry sportak co vydrží i terén :hug:

Pidulka81
Kecalka 154 příspěvků 03.01.17 08:05
@Misheli píše:
Myslela jsi asi sporťák, ne? Golfáč až se rozchodí ;)

jj. golfac ne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Gábi, už se nevracej! 5 důvodů, proč comeback biatlonové hvězdy Koukalové nedává smysl

Bývalá biatlonová superstar Gabriela Koukalová (29) zvažuje návrat k... číst dále >

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >