Reklama

Jaký název vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 12:39
Jaký název vybrat?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, zařizuji si fb skupinku s prodejem produktů a jsem absolutně v koncích s názvem skupiny chci něco originálního krátkého a výstižného. týká se prodejem hraček, byt textilu, kosmetiky atd, prostě všehochut. zatím je to ve fázi příprav takže anonymně zatím, děkuji za pochopení, ale moje skratka jména je ML, kdyby měl někdo nápad

Reklama

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 03.10.18 15:41

Savle, bice, rakve :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >