Časopis s dětskou módou - pletení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
edding400
Kecalka 140 příspěvků 2 inzeráty 28.09.18 16:08
Časopis s dětskou módou - pletení

Ahoj, může mi prosím někdo doporučit nějaký časopis pro pletarky s dětskou módou? Díky

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12147 příspěvků 28.09.18 16:25
@edding400 píše:
Ahoj, může mi prosím někdo doporučit nějaký časopis pro pletarky s dětskou módou? Díky

Baby. Jdi do větši trafiky, mohli by tam mít větší výběr.

edding400
Kecalka 140 příspěvků 2 inzeráty 28.09.18 19:42
@Russet píše:
Baby. Jdi do větši trafiky, mohli by tam mít větší výběr.

Děkuji moc, zkusím.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12147 příspěvků 28.09.18 22:26
@edding400 píše:
Děkuji moc, zkusím.

Nevýhoda zahraničních časopisů je, že se nedají moc sehnat ty příze, ze kterých se plete. Kupovala jsem dosažitelné se stejným návinem, ale někdy prostě holt nebylo ono. Teď už nepletu, trošku háčkuju podle vlastních nápadů.

edding400
Kecalka 140 příspěvků 2 inzeráty 29.09.18 08:10

@Russet to je pravda. Pletla jsem podle Fillati a nejjednodušší bylo objednat si přízí přímo od nich.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12147 příspěvků 29.09.18 08:14
@edding400 píše:
@Russet to je pravda. Pletla jsem podle Fillati a nejjednodušší bylo objednat si přízí přímo od nich.

Bývají tam v tiráži odkazy na firmy. Babi plete léta a Baby využila i na pravnučku. Dřív se pletlo z Praktické ženy. Má toho doma stohy, ale opatruje to jako svátost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >