Reklama

Časopis s dětskou módou - pletení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edding400
Kecalka 127 příspěvků 2 inzeráty 28.09.18 16:08
Časopis s dětskou módou - pletení

Ahoj, může mi prosím někdo doporučit nějaký časopis pro pletarky s dětskou módou? Díky

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 28.09.18 16:25
@edding400 píše:
Ahoj, může mi prosím někdo doporučit nějaký časopis pro pletarky s dětskou módou? Díky

Baby. Jdi do větši trafiky, mohli by tam mít větší výběr.

edding400
Kecalka 127 příspěvků 2 inzeráty 28.09.18 19:42
@Russet píše:
Baby. Jdi do větši trafiky, mohli by tam mít větší výběr.

Děkuji moc, zkusím.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 28.09.18 22:26
@edding400 píše:
Děkuji moc, zkusím.

Nevýhoda zahraničních časopisů je, že se nedají moc sehnat ty příze, ze kterých se plete. Kupovala jsem dosažitelné se stejným návinem, ale někdy prostě holt nebylo ono. Teď už nepletu, trošku háčkuju podle vlastních nápadů.

edding400
Kecalka 127 příspěvků 2 inzeráty 29.09.18 08:10

@Russet to je pravda. Pletla jsem podle Fillati a nejjednodušší bylo objednat si přízí přímo od nich.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 29.09.18 08:14
@edding400 píše:
@Russet to je pravda. Pletla jsem podle Fillati a nejjednodušší bylo objednat si přízí přímo od nich.

Bývají tam v tiráži odkazy na firmy. Babi plete léta a Baby využila i na pravnučku. Dřív se pletlo z Praktické ženy. Má toho doma stohy, ale opatruje to jako svátost.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >