Jaký pořídit smoothie maker?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 26.12.17 12:01
jaky poridit smoothie maker?

Jake mate doma vy? Potrebuji, aby to rozmixovalo do hladka i tvrdsi zeleninu atd. Chci investovat max. do 1000 kc. Dekuji

Reklama

Reakce:

levandule23
Kecalka 475 příspěvků 26.12.17 12:08

Mám Domo My blender a spokojenost, rozmixuje cokoladu, mrkev, led..
Letos jsem ho kupovala i jako dárek :-)

Criolo
Kecalka 143 příspěvků 26.12.17 13:14

Myslim, ze je lepsi investovat vic. Mela sem Domo a vubec sem s nim nebyla spokojena. Vymenila sem za nutribulet a super. Uz mam asi rok a pul. Pouzivam v podstate kazdy den a super.
Jinak pristi tyden bude v Lidlu za 999kc smoothie mixer.

NikysekR
Extra třída :D 10256 příspěvků 3 inzeráty 27.12.17 11:49

Partner mi koupil smoothie maker v Lidlu a smoothie si děláme pořád, partner si je často bere s sebou do práce. Stál tuším něco kolem čtyř stovek, ale jsem s ním maximálně spokojená.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama