Jaký pořídit smoothie maker?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Včelička992
Závislačka 3429 příspěvků 26.12.17 12:01
jaky poridit smoothie maker?

Jake mate doma vy? Potrebuji, aby to rozmixovalo do hladka i tvrdsi zeleninu atd. Chci investovat max. do 1000 kc. Dekuji

Reakce:
levandule23
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 26.12.17 12:08

Mám Domo My blender a spokojenost, rozmixuje cokoladu, mrkev, led..
Letos jsem ho kupovala i jako dárek :-)

Criolo
Kecalka 148 příspěvků 26.12.17 13:14

Myslim, ze je lepsi investovat vic. Mela sem Domo a vubec sem s nim nebyla spokojena. Vymenila sem za nutribulet a super. Uz mam asi rok a pul. Pouzivam v podstate kazdy den a super.
Jinak pristi tyden bude v Lidlu za 999kc smoothie mixer.

NikysekR
Extra třída :D 10411 příspěvků 12 inzerátů 27.12.17 11:49

Partner mi koupil smoothie maker v Lidlu a smoothie si děláme pořád, partner si je často bere s sebou do práce. Stál tuším něco kolem čtyř stovek, ale jsem s ním maximálně spokojená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >