Jaký pořídit smoothie maker?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3355 příspěvků 26.12.17 12:01
jaky poridit smoothie maker?

Jake mate doma vy? Potrebuji, aby to rozmixovalo do hladka i tvrdsi zeleninu atd. Chci investovat max. do 1000 kc. Dekuji

Reakce:

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 26.12.17 12:08

Mám Domo My blender a spokojenost, rozmixuje cokoladu, mrkev, led..
Letos jsem ho kupovala i jako dárek :-)

Criolo
Kecalka 147 příspěvků 26.12.17 13:14

Myslim, ze je lepsi investovat vic. Mela sem Domo a vubec sem s nim nebyla spokojena. Vymenila sem za nutribulet a super. Uz mam asi rok a pul. Pouzivam v podstate kazdy den a super.
Jinak pristi tyden bude v Lidlu za 999kc smoothie mixer.

NikysekR
Extra třída :D 10303 příspěvků 3 inzeráty 27.12.17 11:49

Partner mi koupil smoothie maker v Lidlu a smoothie si děláme pořád, partner si je často bere s sebou do práce. Stál tuším něco kolem čtyř stovek, ale jsem s ním maximálně spokojená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >