Jaký šící stroj je nejlepší

maminka201
27.2.16 23:54

Jaký šící stroj je nejlepší

Dobrý večer, chtěla bych se naučit šít. Poradíte mi prosím někdo jaký stroj max. do 2tis.,nějaké návody se šitím, kde nakupujete látky atd. děkuji moc všem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
28.2.16 00:02

K látkám tohle a šicí stroj, co mám tak už se nevyrábí, ale mrkni na nějáký srovnávač(já se nejlíp vyznám na heurece) a přečti si recenze ke strojům v dané cenové relaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
28.2.16 00:05

@Gosi děkuji, ano manžel našel na Heuréce Singer a recenze jsou super a dokonce do 2tis.+pošta zdarma :D

• Nahlásit
  • Citovat
5812
28.2.16 00:20
@maminka201 píše:
@Gosi děkuji, ano manžel našel na Heuréce Singer a recenze jsou super a dokonce do 2tis.+pošta zdarma :D

tak zrovna singer mě dneska rozčílil… ale mám ho chvíli, přede mnou ho měla pučený sestřenice a nic jí nedělal, tak doufám, že jen nemá náladu… už v jeho zájmu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
28.2.16 00:54

@Gosi :mrgreen: nemůže být všechno ok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3273
28.2.16 06:53

Nooo Singer :think: Měla jsem Singer a prodala jsem ho. Špatně se mi na něm šilo, byl takový..nešikovný. Dokonce i špatně seděl na stole, při rychlejším šití poskakoval, po čase přestaly fungovat nějaké stehy atak..bylo toho víc. Nevím..už bych ho nechtěla.
Koupila jsem si z druhé ruky tento
http://sici-stroje.heureka.cz/…-optima-200/

asi za 500kč, nechala seřídit a je super. Neměnila bych. Jednoduché navlékání, na stole sedí jak přibitý, prošije bez problémů i riflovinu-zipy a tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 07:33

Do 2000,– jedině nějaký repas nebo bazar starého stroje - např. Veritas, Minerva… Ty se daly seřídit a byly věčné. Teď se vse dělá z plastu a je to běs a bída. :zed: Sice to má milion funkcí, ale stroj po babičce budou používat ještě vnoučata. Teď si známá koupila stroj za 8000 a zašít založení záclony je nemožné. Buď je nit příliš naplá nebo povolená, nelze seřídit na akorát… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5809
28.2.16 08:19

@maminka201 Přišla jsem o svou starou dobrou Ladovku při stěhování. Rodina mi koupila nový stroj Singer asi za 4000Kč k Vánocům. Bylo to asi jako když jezdíš na harley a přesedneš na baetu.Dala jsem ho tedy dceři, která chce začít šít asi jako ty a sama si pak na bazaru vyhlédla můj starý dobrý šicí stroj Lada T136.Vyšel mě na 600Kč. Tento stroj má úzké rameno, prošiješ tedy i prasklou gumičku u dětské bundy v rukávu. Nikdo nic podobného již nevyrábí.
Souhlasím teda s @nahodnykolemjdouci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16524
28.2.16 09:02

Ja dostala singer family a na zaklady a domaci siti staci… Latky kupuju pres fb, mimibazar nebo pres net…u nas je galanterka silena…no a doporucuju knizku Laska na pevni steh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
28.2.16 09:49
@smutná máma píše:
@maminka201 Přišla jsem o svou starou dobrou Ladovku při stěhování. Rodina mi koupila nový stroj Singer asi za 4000Kč k Vánocům. Bylo to asi jako když jezdíš na harley a přesedneš na baetu.Dala jsem ho tedy dceři, která chce začít šít asi jako ty a sama si pak na bazaru vyhlédla můj starý dobrý šicí stroj Lada T136.Vyšel mě na 600Kč. Tento stroj má úzké rameno, prošiješ tedy i prasklou gumičku u dětské bundy v rukávu. Nikdo nic podobného již nevyrábí.
Souhlasím teda s @nahodnykolemjdouci

Tak tak, taky mam 40 let starou poctivou Lada T137 a doufam ze mi jeste dlouho vydrzi, protoze z tech dnesnich plastovych smejdu bych nic nechtela… nastesti tyhle stary stroje se celkem dobre daji nechat opravit, takze se chystam nechat udelat generalku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
7.3.16 00:34

Ahoj, co vše potřebuji dokoupit k šíc. stroji? určitě nitě, špendlíky a co dál? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
5809
7.3.16 07:21

@maminka201 kvalitní nůžky, krejčovskou křídu(já mívám růžovou-ta kreslí na všechny látky),krejč.metr.Tak jaký sis vybrala stroj nakonec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
7.3.16 13:44

@smutná máma děkuji :kytka:,manžel koupil Singer..našel spustu dobrých recencí :-)Už mám i svou pracovnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
5809
8.3.16 06:48

@maminka201 tak ať to šije :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
21.3.16 00:16

Ahojky, tak na 10 pokus je šící troj v provozu, jsem dobrá :dance: :dance:.
Nějaké návody pro začátečníky? děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama