Jaký tvar válecího pytle?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 27.11.10 22:14
Jaký tvar válecího pytle?

Prosím,můžete se se mnou podělit o zkušenosti s válecím pytlem.Chtěla bych malé k vánocům udělat,ale pořád přemýšlím o tvaru a velikosti.Aby nebyl moc velký,ale zase praktický a hlavně účelný.Jaké rozměry mám zvolit.Děkuji za vaše názory a rady. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47180 příspěvků 27.11.10 22:15

Zkus ho udělat podle maminek na MMB.3ijou tam krásné,zkusim najít fotky:-)

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47180 příspěvků 27.11.10 22:17
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47180 příspěvků 27.11.10 22:34

A mohu se zeptat kde si koupila kuličky do válecího pytle?

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 27.11.10 23:02

Jestli jsou v tom EPS kuličky, tak ty jsem nedávno kupovala zde http://www.gametex.cz/…-vypln-100-g , jeden z mála obchodů, kde se dalo koupit normální množství a ne 100 litrů…

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47180 příspěvků 27.11.10 23:08

Děkuji moc moc moc.Látka stačí klasická nebo spevněná?Nebo nějaká pružná? :lol: .Já šila snad naposled na zš :lol:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 27.11.10 23:13

Ahoj,

tak já právě objednávala přez mmb tvar kapky, 80cm průměr spodku a 80cm vysoký… zkoušela jsem v obchodě a využijem ho snad i my dospělý:)

Chtěla jsem tvar lodičky s různejma rybičkama atd, ale zase si řikám, že ta kapka bude užitečnější.

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 28.11.10 06:33

xangel - onoco sem tak pocitala, tak do pumerny velikosti musis stejne narvat i 200 litru. :think:

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 29.11.10 19:52
IMI píše:
xangel - onoco sem tak pocitala, tak do pumerny velikosti musis stejne narvat i 200 litru. :think:

Joo, to já nevím, já vím jen, že z jiných obchodů se dali objednat kuličky třeba jen x litrů za 700,–, min nešlo.. :think:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 01.04.12 18:55

ahoj chci se zeptat šila jste si některá tenhle válecí pytel :?: http://www.mimibazar.cz/navod.php?…

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 01.04.12 19:29

Tvar můžeš udělat jakýkoliv, Jen doporučuji udělat vnitřní vak na naplnění, a venkovní sundavací. Kuliček tam musíš dát stejně min. 100L.
Lepší je vrchní pevnější látka a dvojté stehy.

Já jsem šila jeden obyčejný. A až budeme dělat pokojíček tak se chytám na zvířátkový, takto můžeš udělat jakékoliv zvíře.

Kuličky můžeš sehnat i na fléru. Já osobně tam i kuličky prodávám, ale jsou tam i jiní prodejci.http://www­.fler.cz/zbozi/po­lystyrenove-kulicky-100l-1981744

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 01.04.12 20:41

lussye moc dík :palec: já ce chystám právě na tenhle tvar a pak na mega „peřinu“ něco takovýho http://www.vaky-pytle.cz/ mám doma nějakou tu látku (tak že bych našila pro celý panelák :mrgreen: ) a kuličky už nejsou tak drahý,ale zajímá mě , jestli si i na vnitřní pytel všila zip na postupný doplňování :think: kdyby se pytel seseděl a nebo jestli ty kuličky něco vydrží :think:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 01.04.12 20:45

a jaště se chvi zeptat je nějak možno se dopočítat kolik litrů těch kuliček je potřeba :?:

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 01.04.12 20:46

@tetma Ano na vnitřní pytel jsem šila klasický zip, v jiném místě než na vrchním. Protože než zjistíš kolik kuliček je vyhovujících, a oni pak po čase jakoby zplacatí a chce to doplnit. Na vrchní povlak jsem dala ze spodu suchý zip.

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 01.04.12 21:07
@Lussye píše:
@tetma Ano na vnitřní pytel jsem šila klasický zip, v jiném místě než na vrchním. Protože než zjistíš kolik kuliček je vyhovujících, a oni pak po čase jakoby zplacatí a chce to doplnit. Na vrchní povlak jsem dala ze spodu suchý zip.

moc dík :mrgreen: a doplňovat se musí hodně :think: často a za kolik prodáváš ty ty kuličky a nbeo mi přes SZ pošly odkaz na tvůj obchod na fleru :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >