Jaký vysavač na doma?

13802
30.7.13 17:05

Jaký vysavač na doma?

Těsně po záruce odešel vysavač. Minulý týden byl v opravě a už zase nefunguje. Máme Etu Silent 0471, ráda bych něco podobného. S čím máte dobrou zkušenost? Jsem ochotná investovat 3.000kč. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9128
30.7.13 17:11
@micelinka píše:
Těsně po záruce odešel vysavač. Minulý týden byl v opravě a už zase nefunguje. Máme Etu Silent 0471, ráda bych něco podobného. S čím máte dobrou zkušenost? Jsem ochotná investovat 3.000kč. Díky.

Já jsem spokojená s tímhle:
http://vysavace.heureka.cz/…axx/recenze/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82janka
30.7.13 17:18

My máme doma SENCOR seven a nemohu si ho vynachválit je tam i ta hlavice, která si poradí s chlupy od psů, je tam „klepač“, také na hladkou podlahu hlavice. Prostě je super… je sice dražší, ale nejlepší co jsem kdy měla hlavně je universální na všechny typy podlah a i pytlíky do koše jsou v pohodě myslím 150,– a my je máme skoro na rok.
http://www.mall.cz/…ncor-svc-7ca?…

• Nahlásit
  • Citovat
82janka
30.7.13 17:21

A koukám že ho zlevnili.. my platili 2490,– před pár lety a zatím bez jakékoliv poruchy. A je hodně silný namaximální výkon :) Když jsem předtím hledala vhodný vysavač tak tento byl nejlepší v naší cenové relaci. moc doporučuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
30.7.13 17:22

Mám Electrolux Ultra Silencer a spokojenost, dobře vyšel i v Dtestu, hlavně na tvrdé povrchy, ale ani na kobercích nezklamal.( Mám ho asi 6-7 let, přesně ten typ se už neprodává, ale následovníků je několik v různých cenových hladinách)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908
30.7.13 17:34

Ultrasilencer ma tchyne a je to strasny, chlupy od psa z koberce to nevezme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
30.7.13 17:39

Máme Electrolux UltraOne a je to nejlepší vysavač co jsem kdy viděl. Je mi skoro 50, takže už mám něco za sebou. Je tak tichý, že můžete vysávat vedle spícího dítěte a to nevzbudíte. Dlouhá šňůra, bohaté příslušenství, tichej provoz. Je sáčkovej, ale to vidím jako výhodu. Bezsáčkový už mi nesmí do baráku. Na jedné straně nasává a na druhé to jde ven.
Zkuste popřemýšlet o některém z Electroluxů, podle mě jsou to jedny z nejlepších vysavačů a ikdyž mají trochu vyšší cenu, určitě se tato investice do budoucna vyplatí!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
30.7.13 17:44

Mame uz asi tri roky Elektrolux Maximus a vyborny. A uz neni ani tak drahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
30.7.13 17:49

@82janka tak ten vypadá dobře! A je na něm 6 let záruka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46228
30.7.13 17:52

Taky mame Electrolux Maximus a spokojenost, ma velkou vybavu a super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23849
30.7.13 18:01

@micelinka my máme Electrolux UltraOne (musela jsem si to jít přečíst) a jsem s ním spokojený. Choť ho vybíral tenkrát podle výsledků D-testu. nemáme teda psa a ni kočku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.7.13 18:20
@micelinka píše:
Těsně po záruce odešel vysavač. Minulý týden byl v opravě a už zase nefunguje. Máme Etu Silent 0471, ráda bych něco podobného. S čím máte dobrou zkušenost? Jsem ochotná investovat 3.000kč. Díky.

my mame tenhle od Sencora a maximalni spokojenost :palec: tichej, lehkej, dizajnove peknej a ma i dobrej vykon ;) a to mame JRT pejska a dítě :kytka: takze ob den luxuju 8)

• Citovat
  • Upravit
13802
30.7.13 18:37

@JayLee co je to za typ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.7.13 19:10
@micelinka píše:
@JayLee co je to za typ?

Sencor SVC530 WHITE
Moderní sáčkový vysavač SENCOR SVC530 se stane skvělým společníkem ve snaze udržet Vaši domácnost čistou a uklizenou. Objem textilního sáčku na prach je 1,5 litrů a pětistupňová filtrace zajistí dokonalé odstranění prachových částic a dalších nečistot z vyfukovaného vzduchu. Nerezová teleskopická trubice umožní pohodlné vysávání a dosáhnete s ní i do těžko přístupných míst. Univerzální podlahová hubice disponuje výsuvným kartáčem pro vysávání parket a plovoucích podlah. Kromě toho je společně s vysavačem dodávána také kombinovaná hubice (kartáčová a štěrbinová).

Termostat zabraňuje přehřátí motoru a dvě parkovací polohy jsou praktickou volbou pro skladování spotřebiče. Délka přívodního kabelu je 5 metrů, což poskytuje akční rádius 7,5 metrů. Automatické navíjení kabelu a elektronická regulace sacího výkonu jsou další vlastnosti usnadňující používání a zlepšující efektivitu Vašeho úklidu. Indikátor naplnění sáčku na prach Vás vždy upozorní na nutnost výměny. Bílé provedení vysavače je oku lahodící a elegantní.

Parametry a specifikace:

Typ:
sáčkový

Maximální příkon:
1600 W

Sací výkon:
250 W

Hlučnost: < 72 dB

Objem sáčku na prach:
1,5 l

Akční rádius:
7,5 m (délka přívodního kabelu 5 m)

Funkce a vlastnosti:
Nerezová teleskopická trubice
Termostat zabraňující přehřátí motoru
5stupňový systém filtrace
2 parkovací polohy pro podlahovou hubici
Automatické navíjení kabelu
Elektronická regulace sacího výkonu
Indikátor naplnění sáčku na prach

Příslušenství:
Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem
Kombinovaná hubice (kartáčová + štěrbinová)
Textilní sáček

Rozměry:
325×265×210 mm

Hmotnost:
5,1 kg

Barevné provedení:
bílé

Vysavač 250W, objem sáčku 1.5l, 5-stupňová filtrace, nerezová teleskopická trubice, univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, elektronická regulace výkonu, 2 parkovací polohy

Cena bez DPH 991,–
Cena s DPH 1 199,–
Běžná cena 1 309,–
Ušetříte 8% / 110,–

Záruka: 24 měsíců

;)
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie