Rady při výběru televize

627
30.7.13 09:43

Rady při výběru televize

Zdravím,

je tady někdo kdo se vyzna v televizich??

Chceme si koupit televizi LED, uhlopříčka 50-55, 3D, a nahravani na USB..

Prosím doporučte jakou?

Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15977
30.7.13 09:49

My už vybíráme 3/4 roku. :) Nejdřív to mělo být LG, teď už prý LG ani náhodu a bude to prý Philips nebo Samsung. Samsung má prý lepší obraz, ale Philips ambilight. Až přijde přítel domů, můžu ti napsat přesné označení těchto dvou televizí. Jelikož je vybírá takovou dobu, čte zahraniční diskuse a píše přímo výrobcům, tak o nich ví hodně. A tyto jsou prý nejlepší. (Samsung prý o chlup lepší, ale nemá ten ambilight.) Do měsíce už prý budeme mít nějakou doma, tak jsem zvědavá, jaká to nakonec bude. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
30.7.13 09:49

Samsung

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
30.7.13 09:50

My máme všude Panasonic a spokojenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15977
30.7.13 09:50

A chcete pasivní 3D?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.13 09:57

Konkrétně neporadím, ale aby měla fullHD na 100%, u 3D záleží na tom, jestli bude aktivní nebo pasivní (my máme pasivní). Dobré je, aby byla SMART. My jsme ji dostali k Vánocům (podle našeho výběru) a dneska bych na 100 % vybírala jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
30.7.13 09:59
@Elilen píše:
My už vybíráme 3/4 roku. :) Nejdřív to mělo být LG, teď už prý LG ani náhodu a bude to prý Philips nebo Samsung. Samsung má prý lepší obraz, ale Philips ambilight. Až přijde přítel domů, můžu ti napsat přesné označení těchto dvou televizí. Jelikož je vybírá takovou dobu, čte zahraniční diskuse a píše přímo výrobcům, tak o nich ví hodně. A tyto jsou prý nejlepší. (Samsung prý o chlup lepší, ale nemá ten ambilight.) Do měsíce už prý budeme mít nějakou doma, tak jsem zvědavá, jaká to nakonec bude. :)

Jooo tak to jsme na tom stejně :-))) my vybirame půl roku :-D jestli mi pak napíšeš označení těch televizí.. taky pořád manžel mění výběr, jednou LG taková podruhé samsung maková.. a pak zas něco jiného..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
30.7.13 10:03
@Elilen píše:
A chcete pasivní 3D?

Rozdíl mezi pasivní a aktivní znám.. ma někdo zkušenost s díváním jak na aktivní tak na pasivni? co je lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6212
30.7.13 10:31

@Moniulik
Tady jsem našla parádní článek, kdy pasivní a aktivní 3D zkoušeli „diváci z lidu“ :mrgreen:

http://avmania.e15.cz/…rovnavate-vy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3444
30.7.13 10:45

Z aktivnich boli casteji hlava a oci oproti pasvnim…a hlavne teda cenovy rozdil mezi aktivnimi a pasivnimi brylemi je pomerne dost znacny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama