Prášek vs. gel vs. tablety

25.7.13 14:58

Prášek vs. gel vs. tablety

Nazdarek holky, co pouzívate na praní a jak vám to pere? přemyšlím jaký rozdíl je mezi práškem gelem a tabletama do pračky… co dobře pere?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16631
25.7.13 14:59

Nic z ČR a pak je to už jedno. Používám vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
25.7.13 15:02

Nejradši mám Ariel, používala jsem sypký ale teď jsem přešla na tekutý a naprostá spokojenost, po sypkém mi někdy zůstávala zrníčka prášku v prádle. Ale souhlasím s příspěvkem výše, nechávám si vozit Ariel z Rakouska a je to úplně něco jiného, vypere líp a přijde mi, že i víc voní. S tabletami nemám zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
25.7.13 15:02

Vyzkoušela jsem vše. Teď mám tekutý Ariel a nádherně voní a i vypere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
25.7.13 15:03

Ahoj, už roky používáme jenom a jenom gel. Prášek mě prádlo nikdy dobře nevypral :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12875

Babička je maniak a nakupuje prášky v akci. Takže peru práškem, který dostanu. Někde jsem četla, že gel zasírá pračku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981

Používám gel, jelikož mi občas prášek zůstal třeba na černém prádle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 15:05
@Navli píše:
Nic z ČR a pak je to už jedno. Používám vše.

když otčím jezdil do nemecka tak mi vozil ale zasoby nejak došli a ja nemám čím prát… ale jinak naprosty souhlas :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12875
25.7.13 15:07

A co třeba prášek z Lidlu? Ten berete jako český nebo ne? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
25.7.13 15:08

Prášky jedině mimo čr a nejvíc kupuji asi persil :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
25.7.13 15:12

Peru většinou v prášku. Gel používám na svetry apod. Když dostanu gelové kapsle, tak je taky spotřebuju. Pokud vám zůstávají zrníčka prášku na prádle, tak buď máte moc tvrdou vodu nebo příliš plníte pračku :think: Jo a ještě k praní přidávám nějákou sodu na změkčení vody, ale ne pokaždé, spíš jak si vzpomenu. Stojí 500g asi 20,– a mají v každé drogerii. Doporučil mi opravář praček, když jsem se ho ptala na Calgon, jestli opravdu změkčuje vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
9286
25.7.13 15:12

Používám Woolite gel, máma si navykla na gelové kapsle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 15:14

Prášek vypere lépe než gel. Nechávám si vozit prášek i aviváž od společnosti Fliper. Měla jsem gel, ale ten stal totálně za kulový. Měla jsem GEL Ariel. Ten ušel, ale nezdálo se m to nijak vyprané jako po prášku. Pka jsem zkusila gel jménem WANSHOW nevím presne jak s eto píše. Prádlo to krásně vypralo a i vonělo, že jsem ani aviváž nedávala. No tak jsme pak přešla n aprášek, protože Gel mi prostě i tak nepřišel až tak pratelný. Prášek ještě hledám. Fliper má dobré prášky, ale jestli mohu poradit tak ŽLUTOU AVIVÁŽ Z FLIPERU JE UŽASNÁ KRÁSNĚ VONÍ A STRAŠNĚ DLOUHO Mám pěti litrové baleni za 250 korun a nádhera. Na to už nedám dopustit. Jen ještě hledám ten prášek se kterým budu spokojena. Persil a Ariel jsou nechutně drahé. A Bonux mi nechává prášek na prádle, i když jej nedám velké množství. Tak s tím práškem važně nevím, taky čekám na rady. A z ciziny si nemám možnost sehnat prášek a ty co prodávají na mimibazaru i s poštovným to vyjde stejně draze jako ty v Česku ty drahé prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
Jemys
25.7.13 15:15

Už léta peru jen v gelu. Od prášku jsem měla dost zanešenou pračku. Přijde mi, že i líp pere. Kupuju většinou Persil. Teď jsem ale v akci narazila na Palmex a taky jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
58819
25.7.13 15:16

Peru jen v gelu, máma mi ho kupuje v německu. Stejná značka, kvalita nesrovnatelná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama