Jane Slalom Pro opravna??

267
8.11.08 21:16

Jane Slalom Pro opravna??

Ahoj, je někde speciální servis na tento typ kočárku? Na reklamaci ho dát nemůžu, protože nemůžu měsíc nechodit s malým ven. Tento kočárek byl pro mě jedničkou na trhu i když jsem věděla o té brzdě. Používám ho dva týdny a jsem velmi zklamaná. U takto drahého kočárku (24 tisíc) bych očekávala daleko vetší kvalitu. První den ježdění padající brzda po každých 100 metrů, po týdnu nepříjemné rachtání v kolečkách ( a to že se lidi otáčejí) a po dvou týdnech vysunutý ráfek, který vytrhnul kus duše. a to se k němu chovám opravdu opatrně!! Takže to bohužel nelze zalepit a já jsem bez kočáíku. Bojím se toho, co přijde třeba za měsíc. Kočárek je to moc krásný, ale za takovou cenu už bych do něj nešla. Nevíte tedy o nějaké opravně, nebo kde si můžu zakoupit nové kolo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek

Reakce:

7145
8.11.08 21:36

jo servis jedine Handy Praha…
ale obyčejnou duši do kočárku koupíš i v cykloservisu, vem ji sebou kvůli rozměru a je to

pokud si dobře pamatuji podle starých diskuzí jsi chtěla původně PP GT3, kdyby jsi se zastavila, a viděla ho u nás, tak by sis možná koupila GT3 místo Janéčka a byla by jsi spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
8.11.08 22:08

Já jsem si zkusila PP gt3 a Jane v jednom obchodě. Vybrala jsem si ho protože se mi líbil jak byl lehoulinký a to modré provedení. Ale zřejmě jsem udělala chybu. Ted už vím, že barva nejezdí :wink: Asi vyšlu manžela do Prahy, aby mi opravili i tu brzdu a to rachtání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
8.11.08 22:20

Domluv si dopředu v Handy servisu termín, řekni že jedeš z daleka a nahlas závady. Mně to takhle pan Fiala opravil takřka na počkání. Mno stihla jsem si dát kafe.
Tak doufám, že to klapne a budeš zase na Jane pět jenom chválu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
9.11.08 07:02

To „rachtání koleček“ ti stejně opraví jen na chvíli!!!
Já jsem to měla taky kvůli tomu na reklamačce, když mi ho vrátili tak to bylo v pohodě, ale cca za týden jsem na tom byla stejně! :evil: :evil: :evil:
Měla jsem ho na reklamačce asi 3× a pokaždé být bez kočárku měsíc byla hrůůůůza - pak už jsem to vzdala, ale opravu by asi zase potřeboval!
Do porodu - mám dost času - musím ještě stihnout ho nechat opravit nebo mě z něj trefí šlak!!! :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
5697
9.11.08 10:17

Tak to koukám,že mám velké štěstí. Máme Slalom už víc než rok, brzdu jsme si nechali spravit v Handy a jediná závada nebo chyba od té doby není a používáme ho denně…
troufám si tvrdit,že toto dělají i jiné drahé kočárky. Po přečtení diskusí na Slalom jsem měla strach ho koupit,ale nelitovala jsem a nelituji. I u GT3 se najdou nespokojené uživatelky… :nevim:

jediné co mi vadí je velikost hluboké korby, ale to ještě pořeším a navíc, to bude podobné i všech trojkolek, jedno kolik stojí. Pro měje to pořád kočárek č.1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
9.11.08 10:54

Ahoj,
souhlasím se Zuzkou, jezdím se sporťákem kol. 2007 necelý rok a půl a zatím mi v servisu opravili brzu (ta už zlobit nebude) a vibrující přední kolo. Vím, že kamarádka u nich řešila reklamaci starší kolekce a zaslali ji na půjčení kočárek a uhradili náklady na zaslání janéčka ;-) Musím říct, že i přes běžné vady je to pro mě pořád nejpěknější, nejprostornější (hlavně sportovní verze) a nejskladnější kočár :wink: Už se těším, jaká bude nová kolekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
9.11.08 20:08

Já jsem s Jané taky spokojená. Máme kočárek už po jednom miminku a Jonáš je v něm tedy druhý. Měli jsme malou závadu na kolečku. Volala jsem do Handy a domluvili jsme se na termínu, kdy nám kočárek opreaví na počkání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
10.11.08 21:12

Tak jsem zanesla kolečko do pneuservisu, snad zítra by jim měla přijít na to nová duše. Do Handy zajedem až budeme mít cestu do Prahy a nechám tam opravit zbylé závady. Předem tam zavolám, aby o nás věděli. Snad budu zase spokojená s tímto kočárkem. Stejně je holky překrásný, že? Já mám kolekci 2008 tu modrou verzi a nemůžu se na něj vynadívat 8O . Taky mě to dalo než jsem přítele uprosila pro takto drahý kočárek. Ted teda zuří, že ho koupil :x . už se těším na kolekci 2009, toho ale už neuprosim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
14.11.08 18:13

Ahoj holky,
je tady nějaká ,které ta brzda neupadla? kočárek mám už koupený komplet nový ale zatím je u rodičů,termín mám za 3 dny…
Nerada bych se v tomhle kočárku zklamala,protože jsem z něho opravdu nadšená a nejlevnější teda opravdu nebyl. :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
14.11.08 18:32

Mě brzda nikdy neupadla, ani nevím, kde Vám padá:-) Fakt. Kočárek mě v ničem nezklamal.
Jen se mi do autosedačky už moc nevejde dítko, tak nevím, jakou bych si měla koupit teď do toho roka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
15.11.08 20:34

Ahoj holky,mám Jané kolekci 2008. Ještě než jsme poprvé vyjeli, tak jsme kočárek rekalmovali. Padala nám nožní brzda. Kočárek jsme koupili v berušce v Prostějově. Konstrukci ihned odeslali do Prahy, kde stávající nýtky vyvrtali a nahradili šroubky. Tak, tak to stihli opravid, protože jsem porodila ve 36 týdnu. Jinak druhou závadu jsem měla s ruční brzdou. Neustále mi přibržďovala a drhla. Manžel se na to díval a zjistili jsme, že je křivý kotouč. Nechtěla jsem kočárek reklamovat, protože být měsíc bez kočárku, tak to bych zbláznila. Tak manžel zbrousil brzdové destičky a už to nedrhne. |Kočárek jede nyní perfektně. Jenže se hrozím, co ještě příjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
19.11.08 11:05

Já teda musím napsat, že jsem zatím moc spokojená. Skoro celý těhotenství jsem vybírala a vybírala, nakonec vyhrál tento. Mám černobéžovej verze 2008. Samozřejmě s padající brzdou jsme měli taky problém, koupila jsem ho v Jihlavě, jenom jsem tam zavolala a domluvila sem se , že tam přijedu, na počkání brzdu pan majitel opravil, netrvalo to váženě ani 5 minut! od té doby už nepadá a je to supr, našrouboval tam šrouby. Musím říct, že před tím mě to teda neskutečně rozčilovalo a tak sem tam měla chvilku i gumičku :D DAlším malinkým problémem bylo asi po 2 týdnech vrzání předního kolečka po dešti, ale to sem vyřešila olejíčkem ve spreji. Jinak naprostá spokojenost, myslím si, že každý kočár má své mouchy a kdo píše, že ne, tak určitě alespoň malinko kecá :D :D :D už se těším na sporťáček, doufám, že zimu v té korbě ještě přečkáme, vzhledem k tomu, že Elinka je malá, tak snad jo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
28.11.10 08:58

padajici brzda

Prosim prosim,potrebovala bych poradit ohledne opravy te zadni padajici brzdy.Kolem zadny servis nemam,tak se to pokusi opravit manzel.Je mozno vasi opravenou brzdu popsat,piste ze v servise navrtali sroubky…?Popripadne poslat detailni foto!!!Mockrat dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama