Jde dát sušička na úzkou pračku 45cm?

2243
26.6.15 12:46

Jde dát sušička na úzkou pračku 45cm?

Název je jasný, máme dobrou pračku, 4 roky starou, ale do bytu se vešla pouze s hloubkou 45cm. Do nového by se na pračku vešla i sušička, ale je možným ji postavit na tuhle užší pračku, abychom nemuseli kupovat oboje nové? Mezi přístroje se prý dává nějaký „šuplík“, poradíte prosím vaše zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.6.15 12:55

@zuzkasim mezi pračku a sušičku se dává mezikus, ale problém to nevyřeší. Sušička bude mít část ve vzduchu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
26.6.15 12:55

@zuzkasim Moje zkusenost je NE. Kupovala jsem kvuli tomu novou pracku. Starou (mela jsem ji jen 2 roky) jsem dala babicce. :nevim:

Mezi pracku a susicku se dava mezikus, ale nekdo ho tam nedava.

• Nahlásit
  • Citovat
1509
26.6.15 13:05

Jo, mame susicku na uzke pracce, bez mezikusu, ale my mame atypickou koupelnou, kde je pracka i susicka oprena o vsechny tri strany, takze nehrozi spadnuti, jinak bych je na sebe nedavala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
26.6.15 13:11

My máme stejně širokou pračku I sušku, ale různé značky, takže mezikus jsme koupit nemohli. Tak mi jej chlap vyrobil. Hodně laicky řečeno vyrobil stůl se šuplíkem na skládání věcí a na něj jsme dali sušku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
26.6.15 14:59

Nedala bych, budes mit cast nepodlozenou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
801
26.6.15 17:00
A co dát pračku kousek od zdi, tak aby sušička stála ve vzduchu u stěny a ne vepředu? Tedy ve vzduchu, ona snad stojí na té poličce ne?
@zuzkasim píše:
Název je jasný, máme dobrou pračku, 4 roky starou, ale do bytu se vešla pouze s hloubkou 45cm. Do nového by se na pračku vešla i sušička, ale je možným ji postavit na tuhle užší pračku, abychom nemuseli kupovat oboje nové? Mezi přístroje se prý dává nějaký „šuplík“, poradíte prosím vaše zkušenosti?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
26.6.15 18:42

@Rona Samozřejmě, takto jsem to myslela, pračku kousek předsunout (bude za ní těch chybějících 15cm díra), na ni dát nějaký ten mezikus-poličku, popř. tu poličku zezadu ještě podepřít nohou a na to dát sušičku. Dnes odpoledne jsem strávila hledáním na internetu a zdá se, že je to reálné. Chtěla jsem nějaké zkušenosti, ale asi jich mnoho není:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
26.6.15 18:44

@Luca86 Nemohla bych tě poprosit o fotku? Co jsem našla na internetu, tak ten mezikus vypadal spíš jako rámeček, já si právě myslím, že by to mohlo fungovat i ve stylu poličky, prostě deska mezi oba spotřebiče. Jak do toho ještě zakomponovat šuplík (asi by se hodil) mě už nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
26.6.15 20:25

@zuzkasim Ahoj, tady máš fotky:) Máme to takhle v technické místnosti a vyhovuje nám to. Měli jsme tady material na hliníkovou konstrukci, nahoře je deska z lamina. Ten výsuv můj nápad :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
26.6.15 21:00

@Luca86 Máš šikovného muže! Ale myslím, že něco podobného by při troše snahy zvládl i můj:-) Se sušičkou jsi spokojená? Máme ledničku Beko a dle mě nic extra, jako chladí, ale mohl by být lépe vyřešený vnitřní prostor. Dívám se na ty sušičky a krom energetické náročnosti nevím, na co se dívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
26.6.15 21:47

@zuzkasim Se suškou jsem fakt spokojená, byla druhá v dtestu. Tvůj muž ten „stůl“ určitě zvládne:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 23:43

@Luca86 jo, dobrý nápad. Hlavně jde o to, aby suška při „skákání“ pračky nespadla, takto by to mělo být ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
16.7.16 16:49

@zuzkasim Můžu se zeptat, jak jste to nakonec vyřešili? My máme pračku hlubokou 52 cm a ráda bych na ni dala sušičku s hloubkou 60 cm. Koukala jsem po univerzálním mezikusu https://www.datart.cz/…mezikus.html a podle videa na youtube https://www.youtube.com/watch?… si myslím, že by to mělo být v pohodě (pračka předsunutá, vzadu bude mezera). Je to ještě jištěné takovým řemenem kolem dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.16 17:45

@Terunka a na čem bude sušička vzadu stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama