Je brzy na návštěvu u Mudr (těhotenství)?

1.3.21 11:29

Je brzy na návštěvu u Mudr ?

Ahoj, poslední ms jsem měla 17.1.2021. Cyklus mám normálně 28 dní. Test mi vyšel pozitivní se slabým duchem 13.2.2021. a se dvěmi čárky 20.2.2021. Myslíte si, že je ještě brzy na návštěvu u Mudr., že už by na ultrazvuku mohlo jít něco vidět? Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7782
1.3.21 11:32

Ano, je brzo. Bez tak 3 týdny po pozitivním testu/vynechani menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
1.3.21 11:35

Doporucuju 6-8tt pokud nebudou nějaké problémy, dřív to cenu nema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19759
1.3.21 11:36

Zavolej k lékaři, řekni, že jsi měla pozitivní test a oni tě podle poslední menzes objednají, kdy uznají za vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
1.3.21 11:37

Pokud chces jit na potrat, tak bez hned. Jestli mimco chces, tak staci az jedenact tydnu po vynechani MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
1.3.21 11:40

Dřív jak v 6-8 tt nemá cenu k lékaři chodit.
Zavolej si na gyndu, řekni, kdy jsi měla poslední menstruaci a oni ti termín přiřadí sami. Teda pokud si mimco chceš nechat. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
4290
1.3.21 12:08
@VitaminC píše:
Pokud chces jit na potrat, tak bez hned. Jestli mimco chces, tak staci az jedenact tydnu po vynechani MS.

11 týdnů po vynechání menstruace? To jakože 15tt, tj. i po termínu, kdy se obvykle dělá první screening? No, to jako fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
1.3.21 12:11

@SlečnaDahlia přesně, do 15 tt už jsem měla za sebou 2 kontroly. Na první jsem byla cca v 8 tt. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
75954
1.3.21 12:12
@VitaminC píše:
Pokud chces jit na potrat, tak bez hned. Jestli mimco chces, tak staci az jedenact tydnu po vynechani MS.

No, teda 11 týdnů po vynechání MS je třeba v Praze tragicky pozdě… a ono tedy všude, kde dělají 1 trimestrální screening podle doporučení.

EDIT: neumím číst (četla jsem 11 týdnů od poslední MS), to je tragicky pozdě i tam, kde ho dělají s pozdním odběrem krve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10582
1.3.21 12:44

Idealne 9tt, to uz je utz jasnej a screening stihas v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
1.3.21 13:06
@VitaminC píše:

Tak to je asi trochu pozdě, ne? Kdy u vás chodí na screening? :nevim: @Brouček98 jdi kolem 8tt, to už by mělo být jistě i :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.3.21 15:45

Děkuji mockrát všem, volala jsem Mudr. Prý se mám dostavit zítra na kontrolu. Což si myslím podle vašich názorů, že je brzy. Tak se nechám překvapit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
1.3.21 16:16

On zkontroluje možná tak jestli je Vacek v děloze, ale moc od toho zítra ještě nečekejte.. Jak se psalo výš srdíčko je až po 6 tt vetsinou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10582
1.3.21 16:23
@Brouček98 píše:
Děkuji mockrát všem, volala jsem Mudr. Prý se mám dostavit zítra na kontrolu. Což si myslím podle vašich názorů, že je brzy. Tak se nechám překvapit :?

Uplne zbytecny utz a nervy, nesla bych. Ale pojistovna to zaplati, ze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19759
1.3.21 16:26
@Lucie_Sx píše:
Uplne zbytecny utz a nervy, nesla bych. Ale pojistovna to zaplati, ze.

Asi tak. A taky nejspíš strašení mimoděložním… :roll:. Doktor zřejmě nemá do čeho píchnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat