Úzká čárka na TT

Anonymní
28.2.21 21:15

Úzká čárka na TT

Ahoj holky☺️
Přidávám fotku svého TT (dr. Max), který 4× vyšel takto. Je to v rozmezí 3-5 dní před MS. Vím, ze je to brzy, ale první jsem si dělala z důvodu precitlivělosti, přičemž jsem na něm viděla tuto druhou úzkou čárku a myslela si, ze je balíček těch 2 testu (1+1) vadný, tak jsem si koupila ještě jeden balíček dalších 1+1 testu od dr. Maxe a vyšly úplně stejně. 😁 další jsem zatím nedělala, počkám nyní do termínu MS.
Mate podobnou zkušenost?
Předem děkuji za rady😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1213
28.2.21 21:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky☺️
Přidávám fotku svého TT (dr. Max), který 4× vyšel takto. Je to v rozmezí 3-5 dní před MS. Vím, ze je to brzy, ale první jsem si dělala z důvodu precitlivělosti, přičemž jsem na něm viděla tuto druhou úzkou čárku a myslela si, ze je balíček těch 2 testu (1+1) vadný, tak jsem si koupila ještě jeden balíček dalších 1+1 testu od dr. Maxe a vyšly úplně stejně. 😁 další jsem zatím nedělala, počkám nyní do termínu MS.
Mate podobnou zkušenost?
Předem děkuji za rady😊

Tak tohle je ukazkovej vadnej test. Nemachas to tam moc dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:20

@DandátkoP myslíš, že by vyšly všechny 4 vadně? Nene, ponořím a vytáhnu podle pokynů na krabičce😁

• Citovat
  • Nahlásit
1213
28.2.21 21:22
@Anonymní píše:
@DandátkoP myslíš, že by vyšly všechny 4 vadně? Nene, ponořím a vytáhnu podle pokynů na krabičce😁

Evidentne. Tohle proste je vadny test. Tak zkus jinou znacku. :).. jinak nepises, kdy byla ovulacex ja mela 3 dny pred Ms uz skoro dalnice, takze brzo neni, spis jen pocitat s tim, ze to muze s ms odejit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:33

@DandátkoP tyjo, já si ji netestuji, ale dle aplikace 17.2. a ten první test vyšel 25.2.. a vlastně jsem zkoušela i ten BENU test. A vyšel opět stejně jako ty od Dr. Maxe. Pošlu fotku.. všechny na stejném místě, všechny zbarvené jako kontrolní čárka. Akorát úzké no :nevim: ty první dva z Maxe na fotce nejsou, jelikož jsem je považovala za vadné a vyhodila😁

• Citovat
  • Nahlásit
42
28.2.21 21:35

Nepřijde mi to jako pozitivní test, ta čárka je moc úzká..ale zase je divný, že by byly všechny 4 testy vadný 🤔
Ale každopádně držím palce aby to dopadlo dobře ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
28.2.21 21:36

Ano vadný test to je, ale tato ryska se ukazuje dost často, ryska bývá prave v místě druhé čárky. Ale barvivo neprostouplo, takže test na hcg nereaguje, tudíž negativní. Na 99% se tam druhá čárka neukáže. Rysky se na tt dělají právě převážně na negativních testech.
Ale testuješ brzo, testuj až v době ms a s jiným testikem.
Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky☺️
Mate podobnou zkušenost?
Předem děkuji za rady😊

Tak se omlouvám holky, vlastně jsem si jich dělala celkem 5, zapomněla jsem na ten z Benu☺️ Ten dopadl úplně stejně jako ty z Maxe😁

• Citovat
  • Nahlásit
81
28.2.21 21:43

Ahoj, jak už je výše napsáno jsou to rysky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
28.2.21 21:47

Je divné, že ti to ukazuje na všech takto. Ale nikdy jsem se s tímto nesetkala. S duchem jo, ale taková tenká čárka mi spíš přijde jako nejaka vada. Ale uvidíš za pár dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
28.2.21 21:49

@Deneriss podle mě jsou teď nějaké divné várky testů. Tento měsíc mi to také dělali všechny testy co jsem si dělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
28.2.21 21:51
@Deneriss píše:
Je divné, že ti to ukazuje na všech takto. Ale nikdy jsem se s tímto nesetkala. S duchem jo, ale taková tenká čárka mi spíš přijde jako nejaka vada. Ale uvidíš za pár dní

Mně v době aktivního testování rysku udělalo 70% testů a to jsem zkusila cca 10 druhů testů. Zakladatelka měla asi štěstí na tyto testy jako já. Mně snad rysku neudělal jen mamatest a clearblue a to jsem četla, že mamatesty rysku taky dělají celkem často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
28.2.21 23:56

Ryska nic vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9501
1.3.21 06:39

Ryska, nagativni test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
1.3.21 06:58

Zakladatelko, nejlepsi zkusenost mam s mama testem. Nejhorsi s testama z Benu. :nevim: Max na malo barvica celkem. Na tech Mama testech je to videt nejdriv…nechapu, ze ti to delaj vsechny testy, ale rozhodne to je jen ryska. :roll:… dela se ti to hned do 3 minut od namoceni testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat